Recenzje
haft komputerowy. Hafciki, haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!

Wyszukaj stronę        

Agencje eventowe

Totino.com.pl - agencja hostess

Totino.com.pl - agencja hostess
Agencja reklamowa Totino zajmuje się angażowaniem hostess do eventów takich jak wystawy targowe, imprezy zamknięte, bale, spotkania na świeżym powietrzu, premiery kinowe, pokazy mody oraz wizażu, sympozja, imprezy firmowe. Oprócz tego hostessy są odpowiedzialne za obsługę prezentacji tańca, zajmują się również występami barmańskimi i statystowaniem w produkcjach filmowych oraz spotach reklamowych. W naszej ofercie proponujemy także ekskluzywne sprzątanie w bieliźnie przez niezawodne oraz dokładne dziewczyny pracujące z nami. Nasza fachowość w połączeniu z licznymi doświadczeniami owocują zadowoleniem naszych klientów.
http://www.totino.com.pl

Individualpl.yolasite.com

Individualpl.yolasite.com
Strona prezentuje wizytówkę agencji wynajmującą modelki i hostessy do reklam i programów telewizyjnych oraz różnego rodzaju wydarzeń. Aby zyskać więcej informacji serdecznie zapraszamy do odwiedzenia witryny wizytówki agencji Individual.
http://individualpl.yolasite.com/

Safety day

Safety day
Wynajem symulatorów to najlepszy pomysł na event motoryzacyjny lub dzień bezpieczeństwa. Organizacja różnego rodzaju wydarzeń wymaga dostarczenia atrakcji na event. Atrakcje na event motoryzacyjny to także troleje i test stewarta. Symulator dachowania i symulator zderzeń aranżują strefę bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jak ważne dla bezpieczeństwa są właściwie zapięte pasy pokazuje symulator dachowania, Wynajem urządzeń pozwala na uatrakcyjnienie oferty każdej agencji eventowej. Do rywalizacji i team buildingu najlepszy jest symulator PIT STOP. Szybka wymiana koła to idealny sposób na realizację ciekawej atrakcji na event.
http://symulatory24.plUrbiCMS 2008