Recenzje
Pomoc w Pisaniu Referatu. Pomoc w Pisaniu Referatu to oferta dla Ciebie.
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.
pompa ciepła Łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła Łódź . Zapraszamy do kontaktu!

Wyszukaj stronę        

Architektura wnętrz

OchAchConcept - projektant wnętrz

OchAchConcept - projektant wnętrz
Och-Ach_Concept to firma Katarzyny Benko – zdolnej absolwentki Politechniki Krakowskiej. Od długiego czasu, jej miłością jest tworzenie aranżacji wnętrz. Posiada pokaźne doświadczenie w pracy w zagranicznych firmach. Przewodnią zasadą Och-Ach jest racjonalne gospodarowanie przestrzenią, przy wykorzystaniu nowoczesnego designu. Każdy projekt ukazany zostanie w trzech wariantach, różniących się kosztami a także charakterem usług. Oferta zawiera pełne stworzenie projektu a także nadzór nad jego wykonywaniem. Wcześniejsze projekty udostępnione są na stronie internetowej Och-Ach. Zapraszamy klientów ceniących piękny styl i wygodę.
http://ochachconcept.pl

M. Studio

M. Studio
M.STUDIO to szczecińskie studio projektowania wnętrz. Prowadzi je absolwentka tamtejszej politechniki – Magdalena Popiołek. Oferuje kreatywną pomoc, od wykonania projektu, po nadzór nad przebiegiem remontu. Studio wykonuje zarówno projekt wnętrza mieszkalnego, jak i użytkowego. Specjalizuje się oprócz tego w home stagingu, czyli przygotowywaniu wnętrz pod ich sprzedaż albo wynajem. Klient zawsze dostaje widok wszystkich pomieszczeń w wersji 3D, co sprawia, że wszystkie planowane metamorfozy i prace są doskonale widoczne! Sprawdźcie nasze poprzednie realizacje!
http://www.wnetrza.szczecin.pl
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008