Recenzje
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!

Wyszukaj stronę        

KASY DRUKARKI FISKALNE

Dlahandlu24 - urządzenia fiskalne

Dlahandlu24 - urządzenia fiskalne
Witryna online DlaHandlu24.pl oferuje każdemu zainteresowanemu rozwiązania informatyczne (zarówno potrzebne oprogramowanie, sprzęt oraz dodatki). Sklep ten jest własnością Asiston Sp. z o.o-firmy, która zajmuje się dystrybucją nie tylko rozwiązań produkowanych przez czołowych producentów z całego kraju, ale także własnych rozwiązań. Na dodatek firma projektuje od podstaw, a następnie wprowadza specjalistyczne, dedykowane programy przeznaczone dla klientów, które spełniają wszystkie wymagania oraz są dopasowane do ich wszelakich potrzeb. Kreowanie odpowiednich warunków do rozwoju firm odbywa się poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych dzięki szerokiemu gronu specjalistów IT oraz skutecznej strategii postępowania.
http://dlahandlu24.my-free.website/

fiskalnekasy.com

fiskalnekasy.com
Firma nasza prowadzi sprzedaż i serwis kas fiskalnych i drukarek fiskalnych, jak również współpracujących z nimi urządzeń, tj.:szuflady, wagi sklepowe, czytniki kodów kreskowych, metkownice i różnego rodzaju dodatkowe akcesoria. Nasza oferta obejmuje urządzenia najbardziej znanych w Polsce marek: Elzab, Novitus, Aclas, Incotex, Elcom, Farex, Emar, Posnet, Torell i Innova. Od początku działalności ukierunkowani jesteśmy pod indywidualne potrzeby każdego klienta. Największy nacisk położony jest na PROFESJONALNĄ, FACHOWĄ i KOMPLEKSOWĄ obsługę.
http://fiskalnekasy.com

Urządzenia fiskalne

Urządzenia fiskalne
Torell dostarcza urządzenia fiskalne niezbędne w prowadzeniu większości biznesów opartych na handlu. W ofercie oprócz urządzeń fiskalnych komputery POS, wyspecjalizowane kolektory danych, w tym te dedykowane dla np. gastronomii.
http://www.torell.pl/UrbiCMS 2008