Recenzje
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.
Szpitale. Największy Szpitale , szpitale w różnych województwach i miastach.

Wyszukaj stronę        

Meble

Oczomyjki

Oczomyjki
Przedstawiamy oczymyjki i prysznice bezpieczeństwa do pomieszczeń przemysłowych, w których istnieje niebezpieczeństwo dostania się do oczu ciał obcych będących w stanie uszkodzić oko. Na stronie posiadamy zestawy przenośne, które stosuje się w dużych pomieszczeniach, oraz najpopularniejsze montowane na baterii. Wszystkie prezentowane przez nas oczomyjki i prysznice bezpieczeństwa są zgodne z standardami Unii Europejskiej.
http://www.pinea.com.pl/laboratoryjne/oczomyjki.html

Meble kuchenne Warszawa

Meble kuchenne Warszawa
Nowoczesne przedsiębiorstwo Rustic zajmuje się sprzedażą mebli do kuchni takich jak na przykład szafki, krzesła oraz stoły i sprzętu AGD. Firma Rustic w swoje ofercie posiada również zawodowy montaż mebli kuchennych. Produkty znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się wysoką jakością. Importowane są bezpośrednio z Włoch oraz Niemiec. Zakupy w naszej firmie niejednokrotnie jest znacznie tańsze aniżeli w dużych centrach meblowych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do przyjrzenia się naszej ofercie.
http://www.rustic-meble.pl

Meble na wymiar Poznań

Meble na wymiar Poznań
Firma Meble Fromm jest zakładem stolarskim meblowym, które zajmuje się projektowaniem mebli na życzenie klienta. Oferta naszej firmy obejmuje wysokiej jakości meble na życzenie klienta na terenie Poznania i okolic. Produktowane przez nas meble są stylowe oraz atrakcyjne cenowo. Technologiczna budowa tworzonych przez naszą firmę mebli, pozwala na dowolne łącznie elementów oraz ich późniejszą rozbudowę. Od początku naszej działalności dostarczamy dodatkowo usługi w zakresie projektowania i wyposażenia pomieszczeń mieszkalnych. Posiadamy w swoim zakładzie stolarskim nagradzanych architektów, którzy zaprojektują meble i przygotują specjalnie dla klienta wizualizacje 3D.
http://www.meblefromm.pl/

Szafy Kraków

Szafy Kraków
Firma nasz specjalizuje się w produkcji i usługach z zakresu projektowania i montażu zabudów, garderób o szaf z drzwiami suwanymi. Szafy Kraków posiadają współczesne i nieskomplikowane rozwiązania konstrukcyjne. Niniejsze zalety sprawiają, że nasze szafy są łatwe w użytkowaniu i łatwe w utrzymaniu w czystości. Staranny dobór kolorów i materiałów sprawia, że rozwiązania z drzwiami przesuwnymi wyglądają niezwykle harmonijnie a jednocześnie nowocześnie i elegancko w każdym pomieszczeniu. Duża gama kolorów obramowań drzwi, kilkanaście odcieni płyty laminowanej w nieprzerwanej ofercie oraz wypełnienia specjalne np. rattanowe, lustra, szyba mleczna zezwalają dobrać najlepsze rozwiązania pasujące do każdego miejsca.
http://www.portablespzoo.pl

Meble autorskie

Meble autorskie
Meble autorskie twórcy i stolarza zarazem. Autor od dawna poddaje drewno twórczej obróbce, uzyskując meble wyjątkowe, wprowadzające do wnętrz wyjątkowy charakter a zarazem spełniające funkcje użytkowe.
http://www.maciejowe.plUrbiCMS 2008