Recenzje
Diamond Expert. Najlepsza wycena diamentów - Diamond Expert .
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Wyszukaj stronę        

Magazyny

Magazyn samoobsługowy

Magazyn samoobsługowy
Zapraszamy do nowego magazynu samoobsługowego typu self-storage powstałego w Warszawie. To jedna z niewielu placówek tego typu w Warszawie, a także w Polsce. Usługa self storage jest bardzo popularna w krajach zachodnich i powoli zdobywa także uznanie i u nas. Polega ona na wynajmie niewielkich powierzchni magazynowych od 0,5 metra kwadratowego do 20 metrów kwadratowych. Jest to wspaniała alternatywa dla osób i firm, które nie mają gdzie przechowywać swoich rzeczy, a nie chcą wynajmować wielkich i drogich powierzchni magazynowych lub zmieniać biuro na większe. Zapraszamy na Olbrachta 94c do Warszawy.
http://www.fort24.pl

TentProject.pl

TentProject.pl
Fachowość i wysoki poziom bezpieczeństwa to są namioty halowe i hale firmy Tent Project. Nasza firma to wyłącznie wykwalifikowani, doświadczeni fachowcy. Nasze konstrukcje wytwarzane są z materiałów wiodących firm, co gwarantuje wysoką jakość wyrobu. Dla firm możemy polecić namioty magazynowe, które idealnie nadają się do składowania towarów. Wszystkie budowane przez nas hale oraz namioty wykonywane są z uwzględnieniem wszystkich aspektów bezpieczeństwa. W naszej ofercie posiadamy również wynajem namiotów. Sprawdź naszą ofertę na stronie!.
http://tentproject.pl/

Projekty logistyczne WDX

Projekty logistyczne WDX
Odpowiednio zaprojektowana logistyka magazynowa to pewność szybkiej obsługi produktów na poziomie produkcja-magazyn-transport. WDX jako producent regałów magazynowych posiada dział specjalistów w sektorze systemów magazynowania i transportu, którzy dzięki doświadczeniu i wiedzy doradzą najlepiej dopasowany zbiór systemów regałowych, ale również zaprojektują indywidualny projekt logistyczny z uwzględnieniem parametrów- typu produktu, możliwości jego składowania, odbioru produktów. W naszym katalogu usług prezentowane są regały magazynowe- paletowe, półkowe i wspornikowe antresole magazynowe. Ponadto, WDX oferuje możliwość wynajmu długoterminowego składu magazynowego, a także zbudowanie floty w obszarze transportu wewnętrznego.
http://www.wdx.plUrbiCMS 2008