Recenzje
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek .
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.

Wyszukaj stronę        

Agencje Ochrony

ochrona osób i mienia

ochrona osób i mienia
Special Services to firma, która powstała na zasadach określonych w Ustawie z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia i działa w oparciu o koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Do głównych zadań firmy należy: świadczenie usług w zakresie ochrony fizycznej, ochrony transportów, ochrony osób (tzw. VIP-ów), oraz sporządzanie planów ochrony obiektów, jak też ochrona zespołów muzycznych, ochronę dzieci w drodze do i ze szkoły, Zajmujemy się ściśle określoną i wąsko wyspecjalizowaną dziedziną jaką jest zarówno całodobowa jak i doraźna ochrona osób. Klientom naszym oferujemy pełen zakres usług. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami.
http://www.specialservices.prv.pl

ochrona osób i mienia

ochrona osób i mienia
Special Services- firma zajmująca się ochrona osób i mienia. Zajmujemy się ochrona osób, ochrona zespołow muzycznych i imprez, ochrona osobista oraz ochrona dzieci i osiedli mieszkaniowych w Warszawie.
http://www.specialservices.waw.pl

Ochrona osób i mienia

Ochrona osób i mienia
Agencja Ochrony Glok to profesjonalne usługi ochroniarskie, koncesjonowane przez MSWiA. Ogromne doświadczenie ochroniarzy z GLOK pozwala poczuć Ci się bezpiecznie. Specjalizujemy się w ochronie fizycznej osób i mienia, zabezpieczamy eventy, służymy pomocą znanym osobistościom.
http://www.glok.pl

Alarmy we Wrocławiu

Alarmy we Wrocławiu
Spółka SILEZJAN SECURITY to znakomite Biuro Ochrony Mienia, funkcjonujące na terenie Wrocławia i Jeleniej Góry. Firma ma wszechstronną ofertę usług ochroniarskich. Wśród usług można znaleźć ochrona imprez masowych, monitoring, ochrona fizyczna, ochrona centrów handlowych, fabryk, konwój, alarmy - instalacja i stały nadzór. SILEZJAN SECURITY zapewnia usługi ochroniarskie najwyższej klasy. Zespół pracowników tworzą doświadczeni specjaliści z licencją.
http://www.silezjan.pl

Telewizja przemysłowa

Telewizja przemysłowa
Zajmujemy się montażem, profesjonalnym doradztwem a także serwisowaniem i naprawą urządzeń .Zakres naszych uslug: Instalacja anten TV-Sat - satelitarnych i naziemnych,Instalacje antenowe w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych i pensjonatach,montaż TV na ścianie,instalacja Kina Domowego,Instalacja sprzętu audio-video,Monitoring ,telewizja przemysłowa,domofony ,wideodomofonyfony,Bramki antykradzieżowe ,bramki sklepowe
http://securitysystem.manifo.com/

Usługi detektywistyczne Warszawa

Usługi detektywistyczne Warszawa
Super Detektyw to ekspercka agencja detektywistyczna pracująca na najwyższym poziomie i na najwyższych obrotach. Nasze biuro detektywistyczne ma solidne doświadczenie w trudnych i wymagających dyskrecji sprawach. Każdy detektyw w naszej grupie posiada kompetencje, dzięki którym potrafi pomóc i doradzić Klientowi. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu z naszym zespołem.
http://www.superdetektyw.pl
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008