Recenzje
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.

Wyszukaj stronę        

Księgarnie

Leksykony VAT Sezar

Leksykony VAT Sezar
W 2014 r. generalne zmiany w VAT wpłyną na sposob określania momentu powstania obowiązku podatkowego. Generalnie zmodyfikowane zostaną wytyczne określania podstawy opodatkowania. We współzależności z tymi zmianami będą zostawać także nowe zasady fakturowania, szczególnie nowe terminy wystawiana faktur i ujmowania faktur korygujących. To zresztą tylko niektóre z licznych zmian obowiązujących od 2014 r. Szczegółowe, kompetentne i przejrzyste omówienie wszystkich tych zmian znajdziesz w „Leksykonie VAT 2014” - aktualnym na dzień 1 stycznia 2014 r. – istotne przy tym zmodyfikowanym w porównaniu z poprzednimi wydaniami.
http://sezar.pl/ksiazka/leksykon_vat_2014/128854

TeTe - sklep z ebookami

TeTe - sklep z ebookami
Sklep internetowy TeTe rozpoczął swoją działalność w styczniu 2014 roku. W swojej ofercie posiada e-booki, audiobooki, książki elektroniczne, produkty cyfrowe, fotografie a także e-papierosy i elektronikę. Sklep TeTe proponuje konwersję plików do formatów takich jak .epub, .mobi, .pdf, wsparcie na każdym etapie współpracy, dystrybucję oraz szeroką promocję. Zachęcamy do współpracy z nami zarówno młodych, nieodkrytych Autorów jak i znane już na rynku Wydawnictwa. Sprzedaj z nami swojego e-booka! Zapraszamy!
http://www.tete.com.pl

Księgarnia katolicka - Jeremiasz.pl

Księgarnia katolicka - Jeremiasz.pl
Jeremiasz.pl - księgarnia katolicka posiada w swojej ofercie szeroki dostęp do wartościowych książek religijnych które mogą wspomóc nas w naszym rozwoju duchowym. Z pośród tysięcy pozycji wybieramy najciekawsze dla czytelników książki religijne. Zapraszamy!
http://jeremiasz.pl

Książki techniczne

Książki techniczne
Sklep Internetowy, jest księgarnią proponującą recepty naukowe, książki techniczne, wszelką bibliografię obeznaną. Sklep zaprasza na zakupy uczniów i ekspertów. W propozycji sklepu coś dla siebie znajdą zarówno entuzjaści aut, proponujemy ponadto książki o tematyce mechatroniki, budowlanki, inżynierii materiałowej także środowiskowej także cały szereg wszelakich pozycji z aspektu mnóstwa dyscyplin. Proponujemy nadanie przesyłki Pocztą Polską dodatkowo kurierem firmy UPS, w zależności od zainteresowań płatną wpłatą z góry lub płatną przy odbiorze. Firmą proponujemy płatność z odroczonym terminem płatności.
http://ksiegarnia.edu.pl/

Profinfopl.wixsite.com

Profinfopl.wixsite.com
Księgarnia internetowa ProfInfo.pl to raj dla wszystkich praktykujących prawników oraz amatorów prawa. ProfInfo.pl posiada największy wybór tekstów specjalistycznych o różnej tematyce związanej z prawem biznesowym, oświatowym, budowlanym, karnym, cywilnym oraz innymi dziedzinami. Gwarantujemy najlepsze na rynku ceny i indywidualne podejście do każdego klienta.
http://profinfopl.wixsite.com/home

dropr.com/profinfo

dropr.com/profinfo
Księgarnia internetowa Profinfo zajmuje się sprzedażą książek wydawnictwa Wolters Kluwer. Zapewniamy szybki czas realizacji zamówienia oraz przystępne ceny. W ofercie znajdziesz między innymi podręczniki dla studentów prawa. Zachęcamy zakupów w naszej księgarni.
http://dropr.com/profinfo
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008