Recenzje
rzeźba Olszanska. Pracownia Olszańska prezentuje: malarstwo, rzeźba Olszanska , lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
praca dyplomowa po angielsku. Szukasz pomocy? praca dyplomowa po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Ogrodnictwo

PHU Woźnica - Zraszacze

PHU Woźnica - Zraszacze
PHU Systemy Nawadniające Danuta Woźnica zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym wykonawstwem instalacji nawodnieniowych w ogrodach. Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym wykonawstwem systemów nawadniających. Systemy instalujemy w takich obiektach, jak ogrody, parki, boiska, szklarnie, szkółki. Korzystamy ze sprzętu najlepszych światowych firm oraz wykorzystujemy w tym celu najnowocześniejsze technologie. Działamy na rynku od 1992 roku, przez co posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Paniówkach, natomiast pracujemy na terenie Polski, Ukrainy, Czech oraz Słowacji.Kadra naszych pracowników tworzy młody, samodzielny, przedsiębiorczy i dobrze wyszkolony zespół fachowców.
http://nawadnianiewoznica.pl

Robizoo - sklep ogrodniczy

Robizoo - sklep ogrodniczy
Nasza firma powstała na gruncie naszych pasji i zainteresowań, które w naturalny sposób stały się naszym sposobem na życie, także zawodowe. Nasze wieloletnie doświadczenie stworzyło solidna podstawę praktycznej wiedzy z zakresu akwarystyki słodkowodnej. Staramy się propagować akwarystykę profesjonalna, nawet w wydaniu czysto amatorskim i dlatego przykładamy dużą wagę nie tylko do sprzedaży towaru, ale także do dostarczania naszym klientom niezbędnych i przydatnych informacji na temat ryb czy sprzętu. Zajmujemy się sprzedażą w branży zoologicznej od 12 lat, a wysyłkową od ponad 6 lat. Współpracujemy z największymi i najlepszymi producentami w kraju i za granica i cały czas staramy się wzbogacać nasza ofertę Internetowa i stacjonarną.
http://www.ogrody.robizoo.pl

Robizoo - sklep akwarystyczny

Robizoo - sklep akwarystyczny
Czołowy polski dystrybutor akcesoriów akwarystycznych i ogrodowych. Staramy się propagować akwarystykę profesjonalna, nawet w wydaniu czysto amatorskim i dlatego przykładamy dużą wagę nie tylko do sprzedaży towaru, ale także do dostarczania naszym klientom przydatnych informacji na temat ryb.
http://robizoo.pl

Growshop

Growshop
Interesujesz się uprawą roślin w gruncie bądź w domu? To trafiłeś celująco bo nasz internetowy growshop z pewnością zapewni ci wszystkie produkty pozwalające na dobrą i efektywną uprawę twoich roślin. Nasza bogata oferta zawiera rożnego rodzaju nawozy wieloskładnikowe, sadzonki roślin domowych i egzotycznych, nasiona, narzędzia ogrodnicze, środki ochrony roślin i wiele innych produktów niezbędnych przy uprawie roślin. Jako sklep staramy się aby nasze produkty spełniały oczekiwania naszych klientów i były jak najlepszej jakości. Nasz profesjonalny personel dopełni całości oferując naszym klientom trafną i fachową poradę przy wyborze naszych produktów.
http://growbox.pl

Rośliny

Rośliny
Stawiamy czoła nie tylko wymagającym przestrzeniom, oczekiwaniom, gustom, lecz także często ekonomicznym nakładom, szczególnie osób prywatnych. W ramach usługi wykonujemy aranżacje: zieleni w biurowcach i wokół nich krzewów, drzew i trawy w parkach balkonów, tarasów, ogrodów zieleni w ogródkach pubowych/restauracjach ogrodów wertykalnych (ścianki zieleni) zieleni w oranżeriach ogrodów zimowych zieleni wokół fontann/oczek wodnych zielonych dachów terenów zieleni miejskiej inne (np. dobór roślin na patio przy basenie)
http://www.roslinyzielone.plUrbiCMS 2008