Recenzje
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w dyplomówce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.

Wyszukaj stronę        

Sprzątanie

Eco Global Polska

Eco Global Polska
ECO GLOBAL POLSKA świadczy specjalistyczne usługi porządkowe. Współpracujemy przede wszystkim z instytucjami państwowymi, a także prywatnymi przedsiębiorcami. Jesteśmy do dyspozycji zarówno, jeśli jesteście Państwo zainteresowani długotrwałą współpracą, jak i jedynie jednorazowym sprzątaniem po pracach remontowych, czy porządkami sezonowymi. Ponadto wykonujemy wiele prac przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Jest to np. pielęgnacja terenów zielonych, odśnieżanie, czy mycie okien na wysokościach. Staramy się także podkreślać proekologiczne aspekty naszych prac. Zapraszamy na naszą stronę www.
http://www.ecoglobalpolska.pl

Dezynfekcja, deratyzacja

Dezynfekcja, deratyzacja
Zakład rozpoczął działalność w 1988 roku. Świadczymy usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji oraz deratyzacji w budynkach mieszkalnych, punktach żywienia zbiorowego, pomieszczeniach magazynowych, instytucjach, firmach oraz prywatnych gospodarstwach. Wykonujemy usługi wdrażania oraz nadzoru w systemach HACCP, GHP, IPM, GMB.Firma posiada certyfikaty UNII EUROPEJSKIEJ.
http://www.dezynsekcja.net

biuro clean - sprzątanie lębork

biuro clean - sprzątanie lębork
Firma Biuro Clean Oferuje sprzątanie biur, urzędów, banków , domów, mieszkań sprzątanie po pracach remontowych , po budowie, sprzątanie hal produkcyjnych , sprzątanie terenów zewnętrznych-zieleni, terenów wewnętrznych na osiedlach. Firma wykonuje także profesjonalne czyszczenie parą wszystkich powierzchni, które są do tego przystosowane, zarówno w biurze jak i w domu.
http://biuro-clean.eu

Soko International

Soko International
SOKO to dystrybutor wysokiej jakości produktów higienicznych i wyposażenia do łazienki. W swojej ofercie mamy produkty najlepszych producentów takich jak SPECTRO, SATINO, HAGLEITNER, DREUMEX i PLUM. Stawiamy przede wszystkim na skuteczność i wysoką jakość oferowanych przez nas towarów, dlatego możesz nam zaufać. Proponujemy Ci między innymi stylowe i szybkie suszarki do rąk, profesjonalne płyny do dezynfekcji, płuczki do oczu oraz wszystko to, co może się przydać w łazienkach prywatnych i firmowych. Jeśli liczy się dla Ciebie również dobry design, zajrzyj na soko.pl i sprawdź serię BLACK firmy Satino.
http://soko.pl/
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej>UrbiCMS 2008