Recenzje
praca dyplomowa po angielsku. Szukasz pomocy? praca dyplomowa po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        

Rolnictwo

Silosy zbożowe

Silosy zbożowe
Przedsiębiorstwo Obsługi Rolnictwa KONSIL istnieje w branży urządzeń do zbóż i pasz od ponad 15 lat. KONSIL ma do zaoferowania silosy zbożowe i paszowe, lejowe i płaskodenne. KONSIL realizuje magazyny zbożowe, modernizuje, zapewnia doradztwo techniczne, proponuje kompleksowe rozwiązania. KONSIL to prywatne przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem i renomą, wykonawca baterii silosów, autoryzowany dystrybutor firmy BIN. Wysoka jakość i profesjonalizm obsługi Klienta, indywidualne podejście.
http://www.konsil.pl

Przepisy boczniak

Przepisy boczniak
Świat grzybów to strona internetowa jednej z największych w województwie zachodniopomorskim upraw grzybów boczniaków. Jeżeli są Państwo zainteresowani kupnem tych pysznych grzybów, hodowanych w naturalnych, ekologicznych warunkach, teraz mają Państwo możliwość zapoznać się z ofertą zamieszczoną na prezentowanej stronie. Wyśmienita jakość i estetyczne, ładne opakowanie grzybów sprawiają, iż produkt zniknie ekspresowo z półek waszych sklepów.
http://www.swiatgrzybow.pl

Skrzyniopalety drewniane

Skrzyniopalety drewniane
Od wielu lat produkujemy i transportujemy strugane opakowania drewniane. Sprzedaliśmy dziesiątki tysięcy skrzyniopalet. Nasze produkty wykorzystywane są w sadownictwie, warzywnictwie i przemyśle przetwórczym w kraju i za granicą. Nasze produkty cechuje duża wytrzymałość oraz estetyka. Świadczymy również usługi transportowe na terenie całego kraju.
http://www.skrzynex.com

Multifarma Grzybowo

Multifarma Grzybowo
Jesteśmy firmą rodzinną o długoletniej tradycji. Zajmujemy się obsługą rolnictwa. W swojej ofercie posiadamy nasiona kwalifikowane do siewu firmy RAGT, nawozy azotowe i wieloskładnikowe. Ponadto zajmujemy się całorocznym skupem zbóż: rzepaku, pszenicy, pszenżyta, jęczmienia i kukurydzy. Dysponujemy suszarnią i wykonujemy usługi suszenia płodów rolnych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy PIAST i DOLFOS. Świadczymy kompleksowe usługi agrotechniczne.
http://www.multi-farma.pl

Rolmako - Maszyny Rolnicze

Rolmako - Maszyny Rolnicze
Głównym celem naszego przedsiębiorstwa jest dostarczanie rozwiązań z zakresu mechanizacji rolnictwa,które pozwolą naszym Klientom zredukować koszty produkcji rolnej, osiągnąć maksymalne korzyści oraz szybki zwrot poniesionych inwestycji. Maszyny Rolmako to sprawdzone rozwiązania rolnicze, nowoczesna technika produkcji, prosta zarazem bardzo solidna budowa, wysokiej jakości wyroby hutnicze, niezwykle trwała powłoka lakiernicza oraz niskie koszty eksploatacji - wszystko to czyni nas godnym zaufania partnerem.
http://www.rolmako.pl

owce

owce
Wypas owiec to ogromne wyzwanie nawet dla zahartowanego bacy. To wymagająca praca. Często trzeba na hali spędzić nawet kilkanaście godzin. Mówimy nie tylko o zarządzaniu niewielkim czy dużym gospodarstwem. Niezbędne jest też posiadanie rozległej wiedzy, niemałych umiejętności, wytrzymałości, ambicji, a także żadnych przeciwwskazań zdrowotnych. Owce nie dają (żadnej taryfy ulgowej. Bez przerwy należy być skupionym. Od (ponad 30 lat|lat 70-80) niezwykle powszechny jest kulturowy wypas owiec, który mogą się zajmować tylko licencjonowani bacowie. Dodatkowo sporo kwestii jest ograniczonych, m.in. ilość krów czy owiec
http://baranczyowca.pl
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008