Recenzje
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
pisanie prac mgr. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac mgr to błahostka.
pompy ciepła Łódź. Wymień stary piec gazowy lub węglowy na pompy ciepła Łódź . Nie pożałujesz, a inwestycja zwróci się szybciej niż myślisz.

Wyszukaj stronę        

Obróbka metali

Laserowe cięcie blach Rzeszów

Laserowe cięcie blach Rzeszów
Jas-Met jest przedsiębiorstwem, które świadczy usługi w branży metalowej. Naszym klientom oferujemy głównie cięcie i wypalanie blach, a także kompleksowe usługi produkcji konstrukcji stalowych (hale, wiaty, garaże). Stosujemy nowe technologie oparte na CNC. Tniemy blachy laserem, plazmą oraz palnikiem gazowym ze sterowaniem komputerowym. Świadczymy także inne usługi związane z obróbką metalu. To co nas wyróżnia, na tle innych firm to: • wysoka jakość wykonywanych produktów • terminowość realizacji • konkurencyjne ceny usługi wyrobów
http://jas-met.pl

Kuźnia

Kuźnia
Kuźnia artystyczna w Zaborowie. Wyroby w mojej kuźni są tworzone w sposób tradycyjny, czego rezultatem jest produkt wyszukany i unikalny. W kuźni wykuwam przedmioty codziennego użytku: skrzynki pocztowe, okucia na bramy, gwoździe, topory, wieszaki na ubrania, karnisze, itp. W mojej ofercie znajdziesz elementy wyposażenia wnętrz: kwietniki, kinkiety, krzyże, lampy, róże. Broń białą. Wyroby kute są pięknym i ekskluzywnym elementem wyposażenia pomieszczeń, bardzo dobrze sprawdzą się jako wyjątkowy i unikalny prezent dla bliskich osób.
http://kuzniazaborowo.pl

Odlewnie

Odlewnie
Serwis jest własnością kompleksowej Odlewni Metali Kolorowych DEMPAN. Znaczące miejsce w propozycji zajmuje wyrób zaworów termostatycznych. Odlewnia produkuje w dużej mierze seryjne odlewy kształtowe. Do podstawowych specjalizacji należy armatura domowa, ale również przemysłowa. Rozwiązania, np. formy do rdzeni, dopasowywane są indywidualnie do zamówienia. Tak jak inne odlewnie, DEMPAN proponuje między innymi odlewanie kokilowe stopów cynku. Szczegóły oferty i realizacje firmy przedstawione są na stronie.
http://www.dempan-omk.pl/

Żeliwo sferoidalne Rafamet

Żeliwo sferoidalne Rafamet
Maszyny stosowane w wielu gałęziach przemysłu oparte są na elementach wykonanych techniką odlewniczą w miejscu takim jak odlewnia żeliwa Rafamet. Odlewnia zapewnia najwyższą jakość usług - zarówno dzięki doświadczonemu personelowi jak i stosowaniu żeliwa najwyższej próby. Odpowiednie dobrane żeliwo jest kluczowym elementem dla ostatecznej wytrzymałości i właściwości odlewu żeliwnego.
http://zorafamet.pl

Zagospodarowanie odpadów z cynkowni

Zagospodarowanie odpadów z cynkowni
[url=http://chem-protect.pl]Chem-Protect[/url]jest firmą specjalizującą się w aspektach i problemach chemicznych procesu cynkowania ogniowego. Proponujemy skuteczne i bezpieczne zagospodarowanie: - zużytych kąpieli odtłuszczających, potrawiennych i odtrawiających - zanieczyszczonych topników - wody popłucznej Wszystkie te odpady objęte są klasyfikacją odpadów niebezpiecznych, ale mogą zostać zutylizowane i powtórnie zastosowane. Staramy się aby cynkowanie było prowadzone przy jak najmniejszych kosztach ekonomicznych wraz z jednoczesnym maksymalnym zapewnieniem standardów ochrony środowiska oraz BHP procesu. [url=http://chem-protect.pl]CHEM-PROTECT[/url]
http://chem-protect.pl
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008