Recenzje
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .

Wyszukaj stronę        

Marketing internetowy

Reklama internetowa, e-marketing

Reklama internetowa, e-marketing
Creactivita Agencja Marketingowa zapewnia usługi z zakresu marketingu internetowego i doradztwa, głównie dla sektora MSP. Usługi e-marketingu obejmują takie działania jak np.: reklama w wyszukiwarkach, e-mail marketing, e-PR, działania w mediach społecznościowych, pozycjonowanie serwisów firmowych. Nasza oferta to także outsourcingu marketingu, który pozwala optymalizować koszty związane z funkcjonowaniem firmy.
http://creactivita.pl

Agencja PR Kraków

Agencja PR Kraków
AdvancedArt.pl to agencja interaktywna z Krakowa. Naszą specjalnością jest identyfikacja wizualna, tworzenie serwisów internetowych, branding i e-marketing. Ponadto wykonujemy kampanie public relations. Znamy i rozumiemy zasady rynku oraz kierujemy się wymaganiami konsumentów. Doświadczenie zdobywaliśmy w rozmaitych projektach, dzięki czemu zachowujemy otwarte umysły i nieprzeciętną kreatywność. Wysoka jakość i niezawodność naszych produktów są fundamentami w Advanced Art.
http://advancedart.pl

Agencja interaktywna Wrocław

Agencja interaktywna Wrocław
DOOK to agencja interaktywna typu software house, specjalizująca się w tworzeniu aplikacji mobilnych, stron internetowych oraz aplikacji społecznościowych opartych o Facebooka. Wnikliwie analizujemy potrzeby naszych klientów, by dostarczyć przemyślane i dostosowane produkty. Wykorzystujemy nowoczesne technologie Augmented Reality, Flash czy Ajax. Tworzymy oryginalne, efektywne i efektowne produkty, pamiętając o User-Centered-Design i celach postawionych przez klienta. Zapraszamy do współpracy oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której opisaliśmy dotychczasowe realizacje.
http://dook.pl

Agencja interaktywna

Agencja interaktywna
Interactiv jest to fachowa katowicka firma interaktywna, jaka nie boi się nawet najtrudniejszych zagadnień i to właśnie jest motyw, dla którego opłaca się skorzystać z jej usług! Uprzejmie zapraszamy do wizyty w naszym serwisie, żebyście sprawdzili Państwo sami, jaki ogrom prawdy kryje się pod tym stwierdzeniem. Rozległe portfolio agencji, jak i wieloaspektowo zademonstrowana propozycja z sukcesem ukażą Państwu doskonały poziom niepowtarzalnej kreacji, w jaką zaopatruje Interactiv. Nie boimy się rywalizacji, nie boimy się wymogów naszego kontrahenta – jesteśmy twórczy i zorientowani na cel! http://interactiv.pl!
http://www.interactiv.pl

DaVinci-Studio.eu

DaVinci-Studio.eu
W skutecznym marketingu trzeba wykorzystywać nowatorskie rozwiązania, które będą przyciągać klientów. Dobrym przykładem są społecznościowe programy o charakterze dedykowanym. Wykonamy dla Ciebie tworzenie aplikacji Facebook, po to żebyś mógł docierać do wielu nowych klientów. Aplikacje Facebook są tym, czym szczególnie powinni zainteresować się przedsiębiorcy adresujący swoją ofertę do młodych odbiorców. Nasza aktualna oferta produktowa to nie tylko pisanie aplikacji na Facebooka, ale także Web Software House i systemy ERP. Staramy się działać bardzo elastycznie, jesteśmy więc gotowi stworzyć ofertę pasującą do każdego klienta.
http://www.davinci-studio.eu/
<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008