Recenzje
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .

Wyszukaj stronę        

Tłumaczenia biznesowe

Tłumaczenia biznesowe angielskie

Tłumaczenia biznesowe angielskie
Linguistic Atelier to warszawskie biuro tłumaczeń specjalistycznych, które oferuje wszelkie formy tłumaczeń biznesowych i tłumaczeń prawniczych z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Wykonujemy tłumaczenia zwyczajne, tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne. Zatrudniamy jedynie lektorów z wykształceniem i doświadczeniem ekonomicznym, co gwarantuje wierność i solidność przekładów z dziedziny ekonomii, handlu, biznesu i finansów.
http://www.linguisticatelier.com

Tłumaczenia przysięgłe niemiecki

Tłumaczenia przysięgłe niemiecki
Działające w Warszawie biuro tłumaczeń przedstawiło swoje usługi na promowanej stronie www. Oferta skierowana jest nie tylko do firm zagranicznych i krajowych, ale także do klientów indywidualnych oraz instytucji rządowych czy kancelarii prawniczych. Zakres oferowanych usług obejmuje tłumaczenia przysięgłe i zwykłe w wielu językach pośród których znaleźć można m.in. niemiecki, francuski, włoski i serbski.
http://www.przysiegle.com.pl

Pick and taste - degustacja wina

Pick and taste - degustacja wina
Nasze stowarzyszenie powstało z pasji do trunków szlachetnych a także cygar, które są tak kultowe na całym świecie. Cały czas poszerzamy własną wiedzę na ich temat uczestnicząc w różnego rodzaju konferencjach zagranicznych a także krajowych. Na naszej stronie odnajdziecie Państwo mnóstwo ciekawych informacji na ten temat. Jednakże oprócz ciągłego zgłębiania swojej wiedzy zajmujemy się dodatkowo fachowym przeprowadzaniem degustacji. Ofertę tę zwracamy zarówno do klientów indywidualnych a także posiadaczy firm.
http://www.pickandtaste.pl/

Producent oprogramowania

Producent oprogramowania
Zatrudniamy współcześnie prawie 200 pracowników. Od początku założenia jednostka notuje bezustannie wzrastające obroty. Szkolimy pracowników, wskutek tego jesteśmy najlepsi w sektorze. To, co czyni, iż jesteśmy popularnymi pracodawcami to postawa firmy do taktyki przychylnej kobietom oraz rodzinom. Za takie podejście uzyskaliśmy nagrodę regionu. Dokonujemy coraz to więcej wielkich projektów, zarazem dla nowych, jak i już aktualnych klientów. Zachęcamy chętnych do współpracy.
http://www.consol.pl/

Tłumaczenia szwedzki

Tłumaczenia szwedzki
Jestem tłumaczką szwedzką, jaka ma kilkuletnie doświadczenie z zakresu profesjonalnych realizacji dla klientów indywidualnych a także organizacji. Wykonuję tłumaczenia ustne jak również pisemne z pełną gwarancją najlepszej jakości. Wszelkie usługi świadczone są punktualnie a także w najdogodniejszy dla klientów sposób.
http://www.tlumacz-szwedzkiego.pl/

BuildYourSkills - angielski

BuildYourSkills - angielski
Nikt aktualnie nie kwestionuje kolosalnego znaczenia znajomości języków obcych, w tym przede wszystkim angielskiego, który we wszystkich niemal sferach życia, pełni obecnie rolę języka międzynarodowego. Wśród bogatych ofert dotyczących nauki języka angielskiego, warto zwrócić uwagę głównie na te instytucje, które stosują różne formy zajęć językowych dostosowane do priorytetów i oczekiwań osób rozpoczynających naukę. Opanowanie umiejętności biegłego władania językiem obcym wymaga bowiem czegoś więcej, niż standardowych metod stosowanych w nauce. Build Your Skills to placówka edukacyjna, która proponuje bardzo zróżnicowane metody nauki języka angielskiego.
http://www.buildyourskills.pl
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008