Recenzje
Wyszukiwarka aptek. Apteki, szpitale, gabinety oraz Wyszukiwarka aptek .
reklamy Łódź. Interntowe reklamy Łódź to podstawa promocji biznesu.
Lee. Legenda sztuk walk Lee .

Wyszukaj stronę        

Transport

Transport międzynarodowy

Transport międzynarodowy
BST Jarosław Harazin to firma z wieloletnim stażem, która już od 8 lat oferuje transport międzynarodowy na terenie całej Unii Europejskiej i Szwajcarii. Proponuje przede wszystkim dostarczanie przesyłek ekspresowych w systemie door-to-door o ładowności do 1,5 tony oraz transport całopojazdowy do 24 ton. Firma ta dysponuje odpowiednimi samochodami, które mieszczą 8 europalet i są przystosowane do długodystansowych tras- nieodłącznego elementu transportu międzynarodowego. BST Jarosław Harazin ma w swoim posiadaniu również nowoczesne silniki Scania wraz z naczepami. Wszystkie spełniają normy i kryteria europejskie, o czym świadczą liczne certyfikaty oraz zaświadczenia, które otrzymała ta firma.
http://www.bstlog.pl

Spedycja morska oraz drogowa

Spedycja morska oraz drogowa
Zaprezentowane na stronce www informacje odnoszą się do działalności firmy spedycyjnej. Nasze doświadczenie pozwala nam wykonywać usługi transportowe na najwyższym poziomie. Każdą powierzoną nam paczkę obdarzamy szczególną opieką. Oferowana spedycja lotnicza stanowi pewność bezpieczeństwa dostarczanych przesyłek. Gwarantujemy fachową oraz porządną obsługę spedycyjną najwyższej jakości.
http://www.rgw-express.pl/

Usługi transportowe Wrocław

Usługi transportowe Wrocław
Oferujemy nowoczesny i doskonałej jakości tabor dostosowany do przewozu różnorodnych produktów w transporcie krajowym (zasięg całej Polski). Nasza baza znajduje się we Wrocławiu. Staramy się działać szybko i sprawnie w przypadku zorganizowania nagłej przeprowadzki bądź transportu. Gwarantujemy terminowe podjęcie ładunku oraz dostawę na określony czas. Zakres naszych usług obejmuje organizację transportu: - mebli, - sprzętu AGD i RTV, - paczek i przesyłek, - materiałów budowlanych, okien, - sprzętu i materiałów ogrodniczych, - instrumentów muzycznych, - półproduktów i produktów do produkcji, - itp.
http://transwroc.wordpress.com

Dystrybucja

Dystrybucja
Tirsped oferuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinach takich jak transport morski i spedycja lotnicza. Tirsped proponuje klientom redukcję kosztów związanych z formalnościami w rodzaju odprawa celna oraz rozliczenie VAT. Oferta Tirspedu zawiera zlecenia w rodzaju odprawa celna uproszczona oraz clenie w Hamburgu czy bezgotówkowy rozrachunek VAT. Tirsped bierze na siebie procedury związane z obsługą celną. Kooperuje z agencją celną w Warszawie ? ulica Spedycyjna 22.
http://www.tirsped.com.pl

Transport międzynarodowy

Transport międzynarodowy
OptimaSpedycja to przedsiębiorstwo zajmująca się przesyłką oraz transportem międzynarodowym. Jeśli chcesz, aby twój ładunek w sposób wypróbowany i wykwalifikowany dotarł do celu- kapitalnie trafiłeś! Działamy nie tylko na terenie krajów Unii Europejskiej, docieramy także do Europy Południowej, Wschodniej a także Skandynawii. Dysponujemy ogromną gamą pojazdów transportowych a dzięki zainstalowaniu systemu GPS, sam śledzisz w Internecie przewóz swoich produktów. Możesz nam zaufać! Gwarantujemy doświadczenie, profesjonazlizm i najwyższą jakość usług.
http://www.optimaspedycja.pl
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 dalej>UrbiCMS 2008