Recenzje
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.

Wyszukaj stronę        

BHP

Szkolenia bhp i ppoż Katowice

Szkolenia bhp i ppoż Katowice
Firma STARDAS BHP i PPOŻ specjalizuje się w kompleksowych szkoleniach z zakresu: bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie, ochrony przeciwpożarowej oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Współpracując ze specjalistami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zawodzie, mają Państwo pewność profesjonalnej obsługi firm i zakładów pracy. Naszym atutem jest wszechstronność oferowanych szkoleń, możliwość negocjacji cen i terminów a szkolenia prowadzone są na terenie zleceniodawcy. Istnieje możliwość organizacji szkolenia na terenie naszej firmy.
http://www.stardas.pl

szkolenia bhp

szkolenia bhp
Cześć! Jeśli masz obecnie dość ciągłych kontroli oraz nadzorowania wszelkich szkoleń oraz instrukcji twoich pracowników wówczas koniecznie musisz zacząć z nami kooperację. Dzięki naszej firmie bez obaw będziesz zdołał kierować swoją działalność oraz zapomnieć o szkoleniach, dlatego że tym zajmiemy się my. Wykonany każde szkolenia bhp i potrzebną instrukcję bezpieczeństwa pożarowego. Zajmujemy się tym zawodowo, posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie. Codex BHP zaprasza do współpracy.
http://www.codexbhp.pl

Obuwie robocze

Obuwie robocze
Sklep internetowy TAURUS proponuje Państwu szeroki wybór odzieży roboczej, apteczek, rękawic roboczych, butów roboczych a także ubrań roboczych zapewniających bezpieczeństwo pracy pracowników Państwa firmy. Ponadto oferujemy gamę tablic i znaków BHP, w tym instrukcje ppoż, instrukcje BHP, tablice budowlane, znaki ewakuacyjne i znaki ochrony ppoż. Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową jak i detaliczną. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
http://www.rekawice.katowice.pl

Szkolenia bhp Warszawa

Szkolenia bhp Warszawa
BHP EXPERT to firma oferująca kompleksową obsługę firm w zakresie BHP i PPOŻ. Realizujemy m.in. szkolenia bhp wstępne oraz szkolenia bhp okresowe, zapewniamy nadzór i doradztwo w ramach stałej obsługi, sporządzamy także ocenę ryzyka zawodowego dla stanowisk pracy oraz kompletną dokumentację po zaistniałym wypadku przy pracy. Zapewniamy konkurencyjne ceny - sprawdź naszą ofertę!! Pamiętaj: zgodnie z Art. 2373. § 2. Kodeksu Pracy, Pracodawca jest obowiązany zapewnić przeszkolenie pracownika w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy przed dopuszczeniem go do pracy oraz prowadzenie okresowych szkoleń w tym zakresie.
http://www.bhpexpert.com.pl

Sprzątanie Poznań

Sprzątanie Poznań
Wszechstronna pomoc w prowadzeniu firm to założenie Seti. Jest ona liderem wśród firm sprzątających w Poznaniu, a poza tym trudni się prowadzeniem akt pracowniczych i szkoleniami BHP. Udostępnia szkolenia wstępne i stanowiskowe. Eksperci do spraw BHP również doradzają w sprawach BHP. Jeśli zostanie sformułowana decyzja PIP, Seti doradzi jak wdrożyć ją w życie. Oszacowanie ryzyka zawodowego to także zadanie Seti.
http://www.seti-poznan.pl
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>UrbiCMS 2008