Recenzje
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
Google Shopping. Google Shopping to najlepsza promocja sklepu.

Wyszukaj stronę        

Usługi sprzątania

Opieka nad grobami, mycie grobów

Opieka nad grobami, mycie grobów
Aureola - Opieka nad grobami, sprzątania, mycia. Zapewniamy profesjonalne suługi z zakresu mycia grobów, sprzątanie grobów oraz opieka nad grobami. Proponujemy szereg usług związanych z opieką nad grobami. Więcej informacji na naszej stronie. Zapraszamy.
http://aureola.com.pl

Sprzątanie, sprzątanie biur

Sprzątanie, sprzątanie biur
Time Work Cleaning. Usługi porządkowe, sprzątanie biur, lokali, budynków, terenów zewnętrznych. Przy pomocy nowoczesnego sprzętu i najlepszych środków czystości, w tym biodegradowalnych co jest dodatkowym atutem. Dla nas sprzątanie jest przyjemnością. Do kazdych zleceń podchodzimy indywidualnie i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie Klientów. Realizujemy zlecenia stałe, terminowe oraz jednorazowe. Działamy na terenie Bydgoszczy i okolic.
http://www.timeworkcleaning.pl

Maszyny do czyszczenia i sprzątania

Maszyny do czyszczenia i sprzątania
Od 1998 roku sprzedajemy maszyny i urządzenia do sprzątania i czyszczenia. Prowadzimy też kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich sprzedawanych maszyn i urządzeń. W ofercie posiadamy maszyny i urządzenia firm europejskich. Są to myjki ciśnieniowe, kranzle, lavor, odkurzacze, odkurzacze do kominków, odkurzacze do piekarni, odkurzacze piorące, odkurzacze sucho-mokro, mirage, nevada, merida, szorowarki do podłóg, comac, gansow, polerki, froterki, szorowarki jednotarczowe, zamiatarki, rcm, wózki i wiaderka do podłóg, wózki hotelowe oraz wycieraczki podłogowe, maty PCV antypoślizgowe i płyny do mycia samochodów, aktywna piana, i płyny do mycia podłóg podłóg, mebli, łazienki, kuchni, płyny do mycia i dezynfekcji
http://system-leszno.pl

Firma sprzątająca. Warszawa.

Firma sprzątająca. Warszawa.
Wiemy, że porządek w domu oznacza porządek w życiu, dlatego swoim klientom oferujemy: jednorazowe sprzątanie mieszkań i domów, usługi porządkowe po remoncie, regularny harmonogram sprzątania. Firma Do Porządku jest czynna 7 dni w tygodniu. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz środkami czystości.
http://www.doporzadku.pl

Imprezowy ogarniacz. Sprzątanie.

Imprezowy ogarniacz. Sprzątanie.
Organizowanie urodzin w domu jest świetnym pomysłem, klimat takich imprez jest zdecydowanie lepszy niż urodziny w klubie. Ale co zrobić, żeby dzień po nich nie obudzić się z nieprzyjemnym przeświadczeniem: Już nigdy więcej, to był ostatni raz! Enjoy your Party sprawi, że imprezy organizowane w domu, będą dla ciebie wyłącznie przyjemnością. Zapewniamy sprzątanie przed i po imprezie, dowóz zakupów na imprezę, świeże bułeczki dzień po niej! Firma sprzątająca Enjoy your Party jest dostępna do dyspozycji klientów 7 dni w tygodniu.
http://www.enjoyparty.pl

sprzątanie

sprzątanie
Firma zajmująca się kompleksowym utrzymaniem czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków. Wykonujemy wszelkie usługi w zakresie pomocy domowej, utrzymania czystości biur, lokali oraz innych obiektów, także użyteczności publicznej. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę <http://www.ppdom.pl>
http://www.ppdom.pl
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>UrbiCMS 2008