Recenzje
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
Google Shopping. Google Shopping to najlepsza promocja sklepu.
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.

Wyszukaj stronę        

Sprzęt, komputery

Komputery, kasy fiskalne Łódź

Komputery, kasy fiskalne Łódź
Komputery Łódź, Rzgów, okolice. Comfix.pl - sprzedaż komputerów i notebooków. Serwis i pogotowie komputerowe, obsługa informatyczna firm i instytucji, Serwis komputerowy Łódź, pogotowie komputerowe Łódź
http://comfix.pl

Naprawa notebooków i nie tylko

Naprawa notebooków i nie tylko
Profesjonalny serwis notebooków w Trójmieście. Naprawy notebooków wszystkich marek. Serwis nasz jest na tyle mobilny, że nie ma wyznaczonych godzin urzędowania - u nas to Ty decydujesz o jakiej godzinie danego dnia mamy się spotkać. Dzwonisz i umawiamy się na odbiór lub dostarczenie do serwisu uszkodzonego sprzętu w godzinach Tobie odpowiadających.
http://www.ntbserwis.pl

max24.sklep.pl

max24.sklep.pl
Internetowy sklep wielobranżowy, z szeroką ofertą produktów, które możesz kupić online lub na raty bez wychodzenia z domu. Sprzęt AGD, RTV, skutery, akcesoria moto, telefony, laptopy...
http://max24.sklep.pl

tobis, sprzęt biurowy, kasy fis.

tobis, sprzęt biurowy, kasy fis.
Firma powstała w lipcu 1985 roku. Właścicielem jest Mieczysław Dziędziura. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem urządzeń biurowych (kopiarek, komputerów, drukarek, faksów, maszyn do pisania, wag sklepowych i magazynowych oraz kas fiskalnych). Naszym atutem jest niewątpliwie własny serwis, którego sprawne działanie znacząco skraca okres wykonywania świadczeń gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Z zagadnieniem fiskalności jesteśmy związani bardzo mocno i to już od chwili pojawienia się tego tematu na polskim rynku. Naszym głównym zajęciem na tym polu jest sprzedaż i opieka serwisowa nad urządzeniami fiskalnymi. W firmie zatrudnionych jest czterech techników posiadających uprawnienia na kilkanaście różnych modeli kas i drukarek fiskalnych.
http://tobis.com.pl

Serwis laptopów

Serwis laptopów
Chcesz szybko naprawić swojego laptopa? CRS Notebook serwis działa na terenie całego kraju. Profesjonalna naprawa w konkurencyjnie niskich cenach. Szybka diagnoza zupełnie gratis. Oferujemy również części zamienne i akcesoria do notebooków i laptopów z dostawą do domu.
http://www.crs.info.pl

Naprawa laptopów

Naprawa laptopów
Serwis elektroniki firmy Express IT proponuje usługi naprawy sprzętu w szerokim zakresie. Usługi jakie w szczególności świadczymy to naprawa laptopów oraz serwis konsol nowej generacji typu XBOX 360 i PlayStation 3. Posiadamy zaawansowane zaplecze serwisowe pozwalające realizować usługi na najwyższym poziomie. Na każde wykonane naprawy udzielamy pisemnej gwarancji. Oferujemy także kooperację z innymi firmami jako podwykonawca zamówień serwisowych na terenie całego kraju. Nasze usługi oferowane są w systemie DOOR TO DOOR innymi słowy bez wychodzenia z domu.
http://www.expressit.pl/
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008