Recenzje
Diamenty - wycena - Diamond Expert. Najlepsza lokata to inwestycja w Diamenty - wycena - Diamond Expert .
Praca Dyplomowa za Grosze. Praca Dyplomowa za Grosze to oferta dla Ciebie.
Prawnik, Radca Prawny Konrad Bartuzel. Profesjonalny Prawnik, Radca Prawny Konrad Bartuzel . Zapraszam

Wyszukaj stronę        

Domy energooszczędne

Domy energooszczędne.

Domy energooszczędne.
Firma Nowy Konstancin Adam Czajkowski istnieje na rynku budowlanym od 1998 r. Podstawowym zakresem działalności firmy jest budowa domów jednorodzinnych drewnianych w technologii szkieletowej - kanadyjskiej oraz domów energooszczędnych. Nasze istnienie na rynku przez okres 12 lat jest gwarancją dobrego wykonania wszelkich realizacji których podejmiemy się wykonać. Zadowolenie Klienta z nowego domu jest dla nas wartością nadrzędną, co autoryzują otrzymane referencje. Terenem naszego działania jest Polska, jak również cała Europa.
http://www.dom.konstancin.com

Rekuperacja Warszawa

Rekuperacja Warszawa
TOPENERGY to firma specjalizująca się się w technologiach oszczędzających energię. Zajmujemy się efektywnym wytwarzaniem energii, efektywnym jej wykorzystaniem oraz zredukowaniem strat. Systemy grzewcze proponujemy przeważnie jako wodne ogrzewanie podłogowe lub ścienne, współpracujące najczęściej z pompami ciepła oraz rekuperacją. Instalujemy również gruntowy powietrzny wymiennik ciepła firmy Rehau (GPWC). GPWC jest jednym z najważniejszych systemów Domów Pasywnych, nowoczesnej technologii stosowanej w budownictwie jednorodzinnym.
http://www.rekuperacja-ogrzewanie.pl

Nowe mieszkania Poznań

Nowe mieszkania Poznań
Jeżeli interesuje Cię kupno przyjaznego dla środowiska i komfortowego dla lokatorów domu, zachęcamy do wejścia na witrynę www agencji Pasivia (w internecie wyświetlająca się między innymi na hasła „mieszkanie deweloper Luboń”). W dziedzinie „domy energooszczędne” Luboń znajduje się na wiodącym miejscu oszczędnych inwestycji. Obiekty architektoniczne konstruowane są z uwzględnieniem najsurowszych standardów architektury pasywnej. Dzięki nim domownicy funkcjonują w zdrowych, naturalnych warunkach. Wszelakie informacje nt usługi udzielane są pod nr 665-48-66-99.
http://www.passivia.plUrbiCMS 2008