Recenzje
praca dr. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca dr to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        

Domy energooszczędne

Domy energooszczędne.

Domy energooszczędne.
Firma Nowy Konstancin Adam Czajkowski istnieje na rynku budowlanym od 1998 r. Podstawowym zakresem działalności firmy jest budowa domów jednorodzinnych drewnianych w technologii szkieletowej - kanadyjskiej oraz domów energooszczędnych. Nasze istnienie na rynku przez okres 12 lat jest gwarancją dobrego wykonania wszelkich realizacji których podejmiemy się wykonać. Zadowolenie Klienta z nowego domu jest dla nas wartością nadrzędną, co autoryzują otrzymane referencje. Terenem naszego działania jest Polska, jak również cała Europa.
http://www.dom.konstancin.com

Rekuperacja Warszawa

Rekuperacja Warszawa
TOPENERGY to firma specjalizująca się się w technologiach oszczędzających energię. Zajmujemy się efektywnym wytwarzaniem energii, efektywnym jej wykorzystaniem oraz zredukowaniem strat. Systemy grzewcze proponujemy przeważnie jako wodne ogrzewanie podłogowe lub ścienne, współpracujące najczęściej z pompami ciepła oraz rekuperacją. Instalujemy również gruntowy powietrzny wymiennik ciepła firmy Rehau (GPWC). GPWC jest jednym z najważniejszych systemów Domów Pasywnych, nowoczesnej technologii stosowanej w budownictwie jednorodzinnym.
http://www.rekuperacja-ogrzewanie.pl

Nowe mieszkania Poznań

Nowe mieszkania Poznań
Jeżeli interesuje Cię kupno przyjaznego dla środowiska i komfortowego dla lokatorów domu, zachęcamy do wejścia na witrynę www agencji Pasivia (w internecie wyświetlająca się między innymi na hasła „mieszkanie deweloper Luboń”). W dziedzinie „domy energooszczędne” Luboń znajduje się na wiodącym miejscu oszczędnych inwestycji. Obiekty architektoniczne konstruowane są z uwzględnieniem najsurowszych standardów architektury pasywnej. Dzięki nim domownicy funkcjonują w zdrowych, naturalnych warunkach. Wszelakie informacje nt usługi udzielane są pod nr 665-48-66-99.
http://www.passivia.plUrbiCMS 2008