Recenzje
forum o tańcu. Zapraszamy na forum dot. tematyki tańca. Wejdź i zobacz: forum o tańcu . Poznaj bratnie dusze rozmawiaj o tańcu.
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
Esej za Grosze. Esej za Grosze to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Domy energooszczędne

Domy energooszczędne.

Domy energooszczędne.
Firma Nowy Konstancin Adam Czajkowski istnieje na rynku budowlanym od 1998 r. Podstawowym zakresem działalności firmy jest budowa domów jednorodzinnych drewnianych w technologii szkieletowej - kanadyjskiej oraz domów energooszczędnych. Nasze istnienie na rynku przez okres 12 lat jest gwarancją dobrego wykonania wszelkich realizacji których podejmiemy się wykonać. Zadowolenie Klienta z nowego domu jest dla nas wartością nadrzędną, co autoryzują otrzymane referencje. Terenem naszego działania jest Polska, jak również cała Europa.
http://www.dom.konstancin.com

Rekuperacja Warszawa

Rekuperacja Warszawa
TOPENERGY to firma specjalizująca się się w technologiach oszczędzających energię. Zajmujemy się efektywnym wytwarzaniem energii, efektywnym jej wykorzystaniem oraz zredukowaniem strat. Systemy grzewcze proponujemy przeważnie jako wodne ogrzewanie podłogowe lub ścienne, współpracujące najczęściej z pompami ciepła oraz rekuperacją. Instalujemy również gruntowy powietrzny wymiennik ciepła firmy Rehau (GPWC). GPWC jest jednym z najważniejszych systemów Domów Pasywnych, nowoczesnej technologii stosowanej w budownictwie jednorodzinnym.
http://www.rekuperacja-ogrzewanie.pl

Nowe mieszkania Poznań

Nowe mieszkania Poznań
Jeżeli interesuje Cię kupno przyjaznego dla środowiska i komfortowego dla lokatorów domu, zachęcamy do wejścia na witrynę www agencji Pasivia (w internecie wyświetlająca się między innymi na hasła „mieszkanie deweloper Luboń”). W dziedzinie „domy energooszczędne” Luboń znajduje się na wiodącym miejscu oszczędnych inwestycji. Obiekty architektoniczne konstruowane są z uwzględnieniem najsurowszych standardów architektury pasywnej. Dzięki nim domownicy funkcjonują w zdrowych, naturalnych warunkach. Wszelakie informacje nt usługi udzielane są pod nr 665-48-66-99.
http://www.passivia.plUrbiCMS 2008