Recenzje
pisaniu prac doktorskich. pisaniu prac doktorskich
gotowe prace licencjackie. gotowe prace licencjackie
http://www.woma-bus.pl - busy Dania Polska. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://www.woma-bus.pl - busy Dania Polska

Wyszukaj stronę        

Przedszkola

Prywatne przedszkole Brwinów

Prywatne przedszkole Brwinów
Akademia malucha "Mała Panda" została zorganizowana jak przedszkole i żłobek. Dzieci można zostawić pod opieką wykwalifikowanych opiekunek na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dni. Dzieci poprzez miłe spędzanie czasu i zabawę uczą się języka angielskiego i rozwijają swoje umiejętności twórcze. "Mała Panda" oferuje opiekę nad dziećmi od 5 miesiąca życia do 5 lat.
http://www.malapanda.pl

Językowe przedszkole w Tychach

Językowe przedszkole w Tychach
Jest to nowoczesne przedszkole, które oferuje bogaty program zajęć, inspirujących dzieci do emocjonalnego zdobywania nowych wiadomości i umiejętności. Jest to miejsce wyjątkowe, zapewniające każdemu dziecku komfort i bezpieczeństwo. Przedszkole językowe prowadzi zajęcia metodą zabawy poprzez wszystkie zmysły.
http://www.smyki.tychy.pl

Przedszkole Nowy Dwór Mazowiecki

Przedszkole Nowy Dwór Mazowiecki
Akademia Malucha to niepubliczne przedszkole, które oferuje sprawdzone i skuteczne metody edukacyjno-wychowawcze oraz doświadczoną, wykształconą i kreatywną kadrę nauczycielską. Doskonałe warunki oraz bogata oferta zajęć dodatkowych z pewnością zapewnią wszechstronny rozwój dziecka.
http://www.amalucha.pl

Przedszkole grodzisk Kasperek

Przedszkole grodzisk Kasperek
Przedszkole niepubliczne Kasperek powstało w 2010. Gwarantujemy domową atmosferę, akceptację i bezpieczeństwo. Dzięki naszej fachowej kadrze dzieci są pod całkowitą opieką. Przedszkole Kasperek w miejscowości Milanówek zapewnia rzetelną opiekę i edukację dzieci w wieku 2,5 do 6 lat. Przedszkole mieści się w okolicy miejscowości: grodzisk, brwinów i podkowa leśna.
http://www.przedszkolekasperek.pl

Żłobek Warszawa

Żłobek Warszawa
Wesołe minki to żłobek utworzony z myślą o dzieciach do lat 5. Jest to placówka pełna kolorów, zabawek i miłych wrażeń. Pociechy w żłobku spędzają czas na zabawie, ale także na edukacji podczas, której zagłębiają swoje zdolności językowe z zakresu niemieckiego i angielskiego. Uważamy, że im dziecko szybciej zacznie naukę języków obcych tym łatwiej będzie mu się z nimi oswoić. Znajdujemy się na zaciszu w pięknej i spokojnej okolicy. W ofercie mamy zarówno płatność miesięczną, jak i pakiety na określoną ilość godzin. Czy zadbamy o twojego malucha?
http://www.wesoleminki.pl/

Zajęcia dla dzieci Bielsko

Zajęcia dla dzieci Bielsko
ELFIK to całkiem nowe przedszkole, a raczej można powiedzieć mini przedszkole oraz mini żłobek w Bielsku-Białej, gdzie dzieci poprzez zabawę i indywidualnie dobrane zajęcia będzie rozwijało swój talent. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, do której należą m.in. tacy specjaliści w swoich dziedzinach jak psycholog, pedagog, logopeda, itd. Prowadzimy również zajęcia specjalistyczne w postaci rehabilitacjii (dogoterapia) oraz warsztaty dla rodziców. Organizujemy imprezy okolicznościowe, np. urodziny dla dzieci, na których zawsze świetnie bawią się nie tylko dzieci, ale i rodzice. Zapraszamy.
http://www.elfik.org.pl
<wróć 0 1 2 3 4 dalej>UrbiCMS 2008