Recenzje
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.
Szpitale. Największy Szpitale , szpitale w różnych województwach i miastach.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w licencjacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/

Wyszukaj stronę        

Angielski

Angielski dla maturzystów

Angielski dla maturzystów
Na stronach portalu znajdziecie szczegółowe omówienie i analizę wszystkich typów zadań maturalnych, obowiązujących zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Przykładowe zadania zaopatrzone są w komentarze egzaminatorów, ich wskazówki oraz ocenę. Integralną częścią portalu są opracowania poświęcone strategiom egzaminacyjnym. Znajdziecie w nich wyjaśnienie technik, które znacznie ułatwiają właściwą realizację zadań maturalnych
http://maturahelp.pl

Angielski Ursynów

Angielski Ursynów
DIALOG Language Services to firma działająca na rynku usług językowych. Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą, której misją jest zagwarantowanie najwyższej jakości usług szkoleniowych i tłumaczeniowych. DIALOG Language Services ma do zaoferowania kursy z dojazdem jak i również stacjonarne w siedzibie na warszawskim Targówku. W naszej ofercie znajdą Państwo kursy Francuskiego, Angielskiego, Niemieckiego, Hiszpańskiego i Rosyjskiego. Dla klientów korporacyjnych zapewniamy kompleksowe usługi językowe: prowadzenie korespondencji, kursy, korektę tekstów a także najwyższej jakości tłumaczenia. Współpracujemy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości, jesteśmy ekspertami z doświadczeniem - DIALOG Language Services. Zapraszamy życzliwie.
http://www.dialog-ls.pl

Angielski

 Angielski
Promowana witryna przedstawia szkołę English For You w Warszawie. Klientom gwarantujemy usługi na wysokim poziomie i atrakcyjne ceny. Prowadzane kursy językowe odbywają się w systemie dualnym. W ofercie szkoły znajdziemy m.in. zajęcia dla młodzieży. Doświadczeni lektorzy sprawiają, że nauka angielskiego jest przyjemna. Propozycja obejmuje specjalistyczne zajęcia językowe dla pracowników. Dokładny cennik i opis usług dostępne są na stronie www.
http://www.englishforyou.pl/

Język angielski przez skype

Język angielski przez skype
Lentz Professionals to akademia językowa organizująca kursy angielskiego. Angielski przez skype daje szansę na naukę języka za pośrednictwem Internetu. Akademia zatrudnia tylko doświadczonych specjalistów, np. lingwistów. W serwisie zostały szczegółowo opisane wszystkie oferowane kursy.
http://www.lentzprofessionals.eu/

Efektywny angielski Poznań

Efektywny angielski Poznań
Na witrynie widnieje oferta firmy, która realizuje usługi edukacyjne. W zakresie naszych usług znajduje się m.in. doradztwo zawodowe. Prowadzimy kursy szybkiego czytania kierowane szczególnie do dzieci. Poznań to miasto, gdzie prowadzimy angielski na rozmaitych poziomach zaawansowania. Zapewniamy miłą atmosferę i satysfakcję z uczestniczenia w naszych zajęciach.
http://logosau.pl/

Polango

Polango
Bogata oferta kursów językowych z angielskiego i innych językow: Bydgoszcz. POLANGLO to jedna z najpopularniejszych i najstarszych szkół językowych w Bydgoszczy. Co roku prowadzimy kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania: kursy egzaminacyjne FCE/CAE/CPE, kursy przygotowujące do matury i egzaminu gimnazjalnego, kursy dla dzieci, kursy biznesowe i wiele innych.
http://bydgoszcz.polanglo.edu.pl/UrbiCMS 2008