Recenzje
haft komputerowy. Hafciki, haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!

Wyszukaj stronę        

Angielski

Język angielski Katowice

Język angielski Katowice
Kurs zapewni Państwu swobodne porozumiewanie się w życiu powszednim. Zachęcamy do nauki indywidualnej. Kursy prowadzone indywidualnie pozwalają na efektywne wykorzystanie czasu prowadzonych zajęć, lektor całą swoją uwagę poświęca jednej osobie.
http://www.dtc.edu.pl

Angielski przez Internet

Angielski przez Internet
Angielski-Skype.com posiada w ofercie naukę języka angielskiego przez Internet. Nauka angielskiego odbywa się przy użyciu programu Skype. Ucząc się angielskiego przez Internet można korzystać z możliwości nauki praktycznie z każdego miejsca na ziemi mającego połączenie z internetem. Strona pozwala znaleźć odpowiedniego nauczyciela, który staje się prywatnym lektorem i przeprowadza zajęcia zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami użytkownika.
http://www.angielski-skype.com

Angielski dla firm

Angielski dla firm
Szkoła językowa dla pragnących szybko i skutecznie udoskonalić swoje umiejętności z języka angielskiego. Szkoła językowa w Warszawie proponuje szkolenia dla firm, kursy przygotowujące do egzaminu dla uczniów klas maturalnych, kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych. Program kursów jest dostosowany do potrzeb i możliwości słuchaczy w zależności od ich zaawansowania. Wykłady prowadzone są profesjonalnie przez doświadczonych wykładowców.
http://www.angielski-nauka.waw.pl

Słówka angielskie

Słówka angielskie
Nauka angielskiego online Karteczki Life to najskuteczniejsza nauka słówek angielskich. Nasz system udostępnia blisko 50 kategorii wyrazeń z języka angielskiego. Angielski online to ponad 2300 wyrażeń z wielu dziedzin. Nauka słówek jeszcze nigdy nie była tak wydajna.
http://karteczki.angielskilife.pl

Nauka angielskiego

Nauka angielskiego
Ponad pół wieku doświadczenia w edukacji zapewniło szkołom językowym Bell zajęcie pierwszego miejsca wśród konkurencji. Kurs językowy w jednej z takich szkół obejmuje najwyższy poziom nauczania w połączeniu z współczesnymi metodami kształcenia, profesjonalnymi lektorami oraz ciekawie prowadzonymi lekcjami. To zasługa wypracowywanego w ciągu wielu lat systemu kształcenia. Nauka języka angielskiego odbywa się na wielu poziomach umiejętności jezykowych. Do każdego z nich opracowany jest osobny program nauczania oraz formułowany jest konkretny cel nauki. Dydaktyków dobiera się ze względu na kwalifikacje oraz dysponowane umiejętności dydaktyczne.
http://www.bellschools.pl

Licencjat język angielski Szczecin

Licencjat język angielski Szczecin
Świetna znajomość języka cudzoziemskiego to w nowoczesnym świecie absolutna konieczność, kiedy chcemy osiągnąć sukces w biznesie albo zwyczajnie zagwarantować sobie życie na przyzwoitym pułapie. Czy jednakże ludzie w wieku kilkudziesięciu lat nie mogą już mieć sposobności nauczyć się języka obcego? Oczywiście nie! Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Szczecinie z przyjemnością zaprasza do skorzystania z nowatorskich strategii uczenia.
http://nkjo.szczecin.pl/UrbiCMS 2008