Recenzje
Wycena diamentów. Najlepsza lokata to inwestycja w Wycena diamentów i diamenty - zainwestuj bezpiecznie swoje pieniądze!
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!

Wyszukaj stronę        

Nauka języków obcych

www.verbisonline.com/pl/

www.verbisonline.com/pl/
Jesteś obywatelem świata i aktualnie przebywasz w Polsce? Chcesz uczyć się języka polskiego? Zachęcamy do skorzystania z propozycji szkoły językowej Verbis Online, która przygotowuje zajęcia kameralne, aby zapewnić wysoki standard nauczania. Ponadto organizuje kursy w sieci, aby dotrzeć do szerszego grona interesantów. Niewątpliwie Verbis Online dokłada wszelkich starań, aby efekty były na najwyższym poziomie i zatrudnia tylko odpowiednio wykwalifikowanych mentorów, którzy kochają swoją pracę.
http://www.verbisonline.com/pl/

Tłumaczenia

Tłumaczenia
Lang Center położone jest w bardzo dogodnej lokalizacji, w samym centrum miasta, przy samym deptaku nad bankiem Credite agricole. Do dyspozycji naszych słuchaczy udostępniamy komfortowe sale wykładowe oraz dostęp do Internetu. We wnętrzach zabytkowej kamienicy położonej w samym sercu miasta, na terenie historycznej osady fabrycznej, w komfortowych warunkach uczymy języka angielskiego przełomową metodą komunikacyjną z Londynu "Avalon Direct English" pozwalającą uczyć się szybko i skutecznie.
http://www.langcenter.pl

Szkoła językowa Ochota

Szkoła językowa Ochota
Chcesz rozpocząć naukę języka obcego? Wybierz naszą szkołę, zajęcia odbywają się w kameralnej atmosferze. Mamy aż 5 lokalizacji na terenie Warszawy. Z nami nauczysz się języka: francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i angielskiego. Zacznij przygodę z językiem obcym.
http://www.euro-lingua.com.pl/ochota.html

IBERIS hiszpański online

IBERIS hiszpański online
Profesjonalny kurs języka hiszpańskiego? Tylko Iberis-online.pl Pracują tam prawdziwi specjaliści, którzy umieją przekazywać swoją rozległą wiedzę uczniom w sposób przystępny i zrozumiały. Dodatkowym wsparciem dla uczestników tego kursu są materiały pomocnicze, które obejmują: materiały audio, filmiki wyjaśniające oraz interaktywne teksty. Język hiszpański jest coraz bardziej wymagany nie tylko przez polskich pracodawców, ale i zagranicznych. Dzięki kursowi Iberis-online.pl można przygotować się również do oficjalnego egzaminu DELE, którego zdanie otwiera przed kandydatami nowe drzwi kariery.
http://iberis-online.pl/UrbiCMS 2008