Recenzje
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
Pisanie Referatów. Pisanie Referatów o różnej tematyce. Sprawdź
optyk Białystok. Profesjonalny optyk Białystok z wieloletnią praktyką zaprasza.

Wyszukaj stronę        

Nauka języków obcych

www.verbisonline.com/pl/

www.verbisonline.com/pl/
Jesteś obywatelem świata i aktualnie przebywasz w Polsce? Chcesz uczyć się języka polskiego? Zachęcamy do skorzystania z propozycji szkoły językowej Verbis Online, która przygotowuje zajęcia kameralne, aby zapewnić wysoki standard nauczania. Ponadto organizuje kursy w sieci, aby dotrzeć do szerszego grona interesantów. Niewątpliwie Verbis Online dokłada wszelkich starań, aby efekty były na najwyższym poziomie i zatrudnia tylko odpowiednio wykwalifikowanych mentorów, którzy kochają swoją pracę.
http://www.verbisonline.com/pl/

Tłumaczenia

Tłumaczenia
Lang Center położone jest w bardzo dogodnej lokalizacji, w samym centrum miasta, przy samym deptaku nad bankiem Credite agricole. Do dyspozycji naszych słuchaczy udostępniamy komfortowe sale wykładowe oraz dostęp do Internetu. We wnętrzach zabytkowej kamienicy położonej w samym sercu miasta, na terenie historycznej osady fabrycznej, w komfortowych warunkach uczymy języka angielskiego przełomową metodą komunikacyjną z Londynu "Avalon Direct English" pozwalającą uczyć się szybko i skutecznie.
http://www.langcenter.pl

Szkoła językowa Ochota

Szkoła językowa Ochota
Chcesz rozpocząć naukę języka obcego? Wybierz naszą szkołę, zajęcia odbywają się w kameralnej atmosferze. Mamy aż 5 lokalizacji na terenie Warszawy. Z nami nauczysz się języka: francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i angielskiego. Zacznij przygodę z językiem obcym.
http://www.euro-lingua.com.pl/ochota.htmlUrbiCMS 2008