Recenzje
http://chatterboty.pl. Strona poświęcona chatterbotom, wejdź i zobacz:http://chatterboty.pl , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia, rozmowa z chatterbotem.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pisaniu prac - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.

Wyszukaj stronę        

Nauka języków obcych

www.verbisonline.com/pl/

www.verbisonline.com/pl/
Jesteś obywatelem świata i aktualnie przebywasz w Polsce? Chcesz uczyć się języka polskiego? Zachęcamy do skorzystania z propozycji szkoły językowej Verbis Online, która przygotowuje zajęcia kameralne, aby zapewnić wysoki standard nauczania. Ponadto organizuje kursy w sieci, aby dotrzeć do szerszego grona interesantów. Niewątpliwie Verbis Online dokłada wszelkich starań, aby efekty były na najwyższym poziomie i zatrudnia tylko odpowiednio wykwalifikowanych mentorów, którzy kochają swoją pracę.
http://www.verbisonline.com/pl/

Tłumaczenia

Tłumaczenia
Lang Center położone jest w bardzo dogodnej lokalizacji, w samym centrum miasta, przy samym deptaku nad bankiem Credite agricole. Do dyspozycji naszych słuchaczy udostępniamy komfortowe sale wykładowe oraz dostęp do Internetu. We wnętrzach zabytkowej kamienicy położonej w samym sercu miasta, na terenie historycznej osady fabrycznej, w komfortowych warunkach uczymy języka angielskiego przełomową metodą komunikacyjną z Londynu "Avalon Direct English" pozwalającą uczyć się szybko i skutecznie.
http://www.langcenter.pl

Szkoła językowa Ochota

Szkoła językowa Ochota
Chcesz rozpocząć naukę języka obcego? Wybierz naszą szkołę, zajęcia odbywają się w kameralnej atmosferze. Mamy aż 5 lokalizacji na terenie Warszawy. Z nami nauczysz się języka: francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i angielskiego. Zacznij przygodę z językiem obcym.
http://www.euro-lingua.com.pl/ochota.htmlUrbiCMS 2008