Recenzje
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.
Strony internetowe Poznań. Strony internetowe Poznań

Wyszukaj stronę        

Szkolenia

Szkoła coachingu - Wrocław

Szkoła coachingu - Wrocław
Profesjonalna szkoła coachingu we Wrocławiu i w Warszawie Moderator zaprasza do współpracy klientów indywidualnych jak i firmy. Nasze szkolenia to cykl fachowych zajęć opartych na dowodach i nie tylko. W ofercie szkolenia biznesowe, dla trenerów, managerów oraz wiele innych. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu uzyskania szczegółowych informacji.
http://moderator.edu.pl

szkolenia olsztyn

szkolenia olsztyn
Profesjonalny psycholog Ewa Waszkiewicz dostarcza pełnoprawne szkolenia, spotkania psychoterapeutyczne i coaching osobisty. Słuchając potrzeb klientów, Ewa Waszkiewicz stara się znaleźć ich satysfakcję z życia i doświadczenie zawodowe, zachowując profesjonalizm oraz cenę adekwatną do uwolnionych możliwości po spotkaniach szkoleniowych, coachingowych i psychologicznych. Oferuje rady, chociażby dotyczące rynku pracy, jednak również pomoc w sytuacji zmęczenia zawodowego. Na stronie internetowej Pracownia Waszkiewicz znajdą Państwo pełen informator zakresu usług, jednak w razie wątpliwości można skonsultować współpracę telefonicznie.
http://www.pracowniawaszkiewicz.pl

Nieustraszone

Nieustraszone
Dzieci są bardzo wrażliwe, dlatego naszą misją jest pomóc im nabrać pewności siebie i zdrowej samooceny. Dobry psycholog dziecięcy to często wszystko czego trzeba, aby rozwiązać przewlekłe problemy behawioralne. Organizowane przez nas warsztaty dla dzieci prowadzone są przez empatycznych, wysoce wykwalifikowanych profesjonalistów, a związana z nimi szkoła dla rodziców pozwala lepiej zrozumieć swoje dzieci. Przygotowana w ten sposób terapia rodzinna to najlepszy i najskuteczniejszy sposób, aby przywrócić dobre relacje pomiędzy bliskimi, ale też po prostu potrafić zrozumieć dzieci i ich myślenie. Miasta, w których funkcjonujemy to Gdańsk i Gdynia, lecz posiadamy także klientów z różnych regionów Polski.
http://www.nieustraszone.eu

Sukces Edukacja

Sukces Edukacja
Sukces Edukacja to szkoła policealna która posiada filie w kilku miastach w polsce. Katowice, Kraków, Wrocław to jedne z tych lokalizacji. Szkoła policealna kształci na wielu specjalizacjach, tutaj zdobędziesz doświadczenie jako higienistka stomatologiczna,opiekun medyczny czy technik usług kosmetyczny. Dodatkowo szkoła prowadzi kursy w Katowicach i innych większych miastach. Pełna oferta edukacyjna dostępna na stronie internetowej.
http://sukcesedukacja.pl
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 dalej>UrbiCMS 2008