Recenzje
Wycena diamentów. Najlepsza lokata to inwestycja w Wycena diamentów i diamenty - zainwestuj bezpiecznie swoje pieniądze!
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!

Wyszukaj stronę        

Kursy

Henc i spółka

Henc i spółka
Firma Pawła Henca jako pierwsza w naszym kraju oferuje kursy online, z jakimi możesz uzyskać uprawnienia Animatora Sportu i Rekreacji. Całość będzie trwać jedynie cztery dni, a zdobędziesz dzięki niemu dożywotni oraz respektowany w całym naszym kraju, certyfikat. Jest to więc idealne rozwiązanie, jeżeli pragniesz szybko rozpocząć pracę w zawodzie. Dzięki opisywanym uprawnieniom będziesz mógł pracować np. na wycieczkach szkolnych, zawodach sportowych, koloniach oraz przy podobnych imprezach z dziećmi oraz młodzieżą. Szczegóły znajdują się na naszej witrynie internetowej.
http://animatorsportuirekreacji.pl

Szkolenia flotowe dla wielkich firm

Szkolenia flotowe dla wielkich firm
Szkolenia flotowe prowadzone jest zazwyczaj dla kierowców w celu poprawy bezpieczeństwa i ograniczenia kosztów. Bezpieczna flota charakteryzuje się minimalnym wskaźnikiem wypadkowości i zmniejszonymi kosztami na utrzymanie parku transportowego. Zanim zainicjujesz wdrażanie zmian musisz wykonać audyt floty. Szkolenie floty polega na opanowaniu i wykorzystaniu metod jazdy związanej z eco drivingiem i defensive driving. Idealnym rozwiązaniem szkoleniowym jest innowacyjny program BHP kierowcy, ukazujący niebezpieczeństwa mogące pojawić się przez nieuwagę kierujących.
http://www.szkoleniefloty.pl
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej>UrbiCMS 2008