Recenzje
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .

Wyszukaj stronę        

Kursy

Henc i spółka

Henc i spółka
Firma Pawła Henca jako pierwsza w naszym kraju oferuje kursy online, z jakimi możesz uzyskać uprawnienia Animatora Sportu i Rekreacji. Całość będzie trwać jedynie cztery dni, a zdobędziesz dzięki niemu dożywotni oraz respektowany w całym naszym kraju, certyfikat. Jest to więc idealne rozwiązanie, jeżeli pragniesz szybko rozpocząć pracę w zawodzie. Dzięki opisywanym uprawnieniom będziesz mógł pracować np. na wycieczkach szkolnych, zawodach sportowych, koloniach oraz przy podobnych imprezach z dziećmi oraz młodzieżą. Szczegóły znajdują się na naszej witrynie internetowej.
http://animatorsportuirekreacji.pl

Szkolenia flotowe dla wielkich firm

Szkolenia flotowe dla wielkich firm
Szkolenia flotowe prowadzone jest zazwyczaj dla kierowców w celu poprawy bezpieczeństwa i ograniczenia kosztów. Bezpieczna flota charakteryzuje się minimalnym wskaźnikiem wypadkowości i zmniejszonymi kosztami na utrzymanie parku transportowego. Zanim zainicjujesz wdrażanie zmian musisz wykonać audyt floty. Szkolenie floty polega na opanowaniu i wykorzystaniu metod jazdy związanej z eco drivingiem i defensive driving. Idealnym rozwiązaniem szkoleniowym jest innowacyjny program BHP kierowcy, ukazujący niebezpieczeństwa mogące pojawić się przez nieuwagę kierujących.
http://www.szkoleniefloty.pl
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej>UrbiCMS 2008