Recenzje
Pisanie za Grosze. Korepetytorzy Pisanie za Grosze pomogą Ci w Twojej pracy dyplomowej.
Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
e-almatur.pl. e-almatur.pl to biuro turystyczne z myślą o najmłodszych.

Wyszukaj stronę        

Kursy

Platforma e-learningowa

Platforma e-learningowa
Firma LearnUp Sp. z o.o. to nowoczesna technologia wspierająca realizację celów biznesowych organizacji. Świadczy usługi z zakresu e-learnigu i blended learningu, dostarcza platformę e-learningową oraz inne usługi w modelu SaaS, z przewagą rozwiązań merytorycznych nad informatycznymi. Oferuje wiedzę w zakresie pozyskiwania środków unijnych na projekty e-learningowe. Jakość działań LearnUp podkreślają zadowoleni klienci oraz znane marki. Na stronie można zapoznać się z referencjami od klientów takich firm jak: Solar, Vision Express, Almirall, Baxter, A-T SA i wiele innych.
http://www.learnup.pl

Księgarnie internetowe

Księgarnie internetowe
Nasza księgarnia internetowa publikuje pozycje edukacyjne: książki, lektury, kursy językowe i audiobooki takie jak nauka angielskiego mp3. Nasza strona charakteryzuje się tym, że gwarantuje dostęp do dużego wyboru książek oferowanych przez inne księgarnie wysyłkowe.
http://www.szkolajutra.pl

Kursy florystyki

Kursy florystyki
Uwielbiasz rośliny ale nie jesteś w stanie z tych kwiatów niczego estetycznego zrobić? Chciałbyś zdobyć nowe informacje które wspomogą Ci układać piękne wiązanki? Zarejestruj się na kurs florystki, zajęcia tworzenia bukietów oraz pozostałe warsztaty tematyczne powiązane z kwiatkami. W stolicy małopolski odkryjesz Centrum Florystyczne gdzie nabyjesz najważniejsze umiejętności praktyczne. Co więcej, warto tam podejść do testu na florystę. Więcej danych na temat treningów zobaczyć można firmowej witrynie internetowej.
http://www.mcef.pl

Kurs rysunku architektura

Kurs rysunku architektura
Nasza firma oferuje profesjonalną naukę rysunku. W naszej ofercie proponujemy zajęcia plenerowe, indywidualne oraz masę innych sposobów nauki, pośród których każdy rysownik odszuka coś dla siebie. Prowadzimy zajęcia przygotowujące do konkretnych uczelni i konkretnych kierunków studiów, dzięki czemu nasi klienci mają łatwiej dostać się na upragnioną uczelnię. Organizujemy zagraniczne wyjazdy plenerowe, dające dużo praktyki i dużo doświadczenia. Nasza firma to przede wszystkim fachowość oraz niskie ceny. Prowadzimy też zajęcia wakacyjne dla studentów, którzy chcą nadrobić zaległości oraz dla tych, którzy tak jak my kochają rysunek.
http://www.rysunek-architektura.pl

EDUPORT KURSY MATURALNE w Krakowie

EDUPORT KURSY MATURALNE w Krakowie
EDUPORT KURSY MATURALNE I KOREPETYCJE Akademickie Centrum Kształcenia EDUPORT to coś więcej niż zwykłe kursy maturalne. Prowadzimy profesjonalne kursy maturalne i korepetycje ze wszystkich przedmiotów. Kadrę tworzą doktoranci, wykładowcy i naukowcy z krakowskich uczelni. Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie do matury i egzaminów oraz pomoc w nauce. Gwarantujemy najniższą cenę w Krakowie! 20zł/60min (kurs maturalny w grupie 4-6 osób) lub korepetycje indywidualne i w parach. Sprawdź naszą ofertę i ZAPISZ SIĘ już teraz!
http://www.eduport.com.plUrbiCMS 2008