Recenzje
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.
pompa ciepła Łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła Łódź . Zapraszamy do kontaktu!
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Wyszukaj stronę        

Szkoły językowe

Szkoła językowa Enjoy

Szkoła językowa Enjoy
ENJOY <http://www.enjoy.edu.pl> to nowoczesna szkoła językowa, w której nauka języków jest przyjemna i skuteczna. Założyciele szkoły to pasjonaci nauki języków. Angielski, niemiecki, hiszpański, włoski i francuski to najważniejsze jęsyki w świecie światowego biznesu. ZAPISY Zapisy do grup standardowych są prowadzone przez cały rok poprzez formularz zamieszczony na stronie www.enjoy.edu.pl ENJOY oferuje kursy: - angielskiego - hiszpańskiego - włoskiego - niemieckiego - francuskiego
http://www.enjoy.edu.pl

Licencjat język angielski Stargard

Licencjat język angielski Stargard
Stargard nie ma zupełnie kompleksów niższości ni to wobec Szczecina ani wobec jakiegokolwiek innego miasta, przemawiającym za tym argumentem jest Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych - lingwistyczna szkoła wyższa, jaka już od szeregu lat działa w Stargardzie kształcąc swoich studentów mówienia i pisania w językach obcych korzystając z innowacyjnych i najbardziej skutecznych strategii nauczania.
http://nkjo.stargard.pl/

Yokatta - Szkoła językowa

Yokatta - Szkoła językowa
Yokatta to szkoła języków obcych w Krakowie. Oferuje zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne z zakresu m.in. języka japońskiego, chińskiego, koreańskiego, hindi, wietnamskiego, indonezyjskiego, tajskiego, angielskiego, duńskiego, holenderskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, norweskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego, rosyjskiego, arabskiego, tureckiego, łaciny i esperanto. W swojej ofercie ma również język polski dla obcokrajowców, Blended Learning oraz szkolenia biznesowe.
http://szkola.yokatta.eu/

Kursy niemieckiego

Kursy niemieckiego
Już od wielu lat szkoły niemieckiego Adler należą do najlepszych szkół językowych w Polsce. Wysoki poziom nauczania w zestawieniu z profesjonalnie prowadzonymi zajęciami oraz zaawansowanymi metodami nauczania cieszą się ogromną famą wśród studentów. I nie ma w tym nic dziwnego. W szkołach niemieckiego Adler nauka prowadzona jest na wszystkich poziomach zaawansowania językowego. Do każdego poziomu preparowany jest niezależny program edukowania. Lekcje dostosowywane są zarówno do stopnia zaawansowania słuchacza, jak również do jego specyficznych potrzeb i możliwości czasowych. Lektorzy dobierani są przez wgląd na kwalifikacje i posiadane umiejętności dydaktyczne.
http://www.adler.edu.pl

szkoła językowa szczecin

szkoła językowa szczecin
Zapraszamy Państwa do nauki w naszej mobilnej szkole językowej. Chcą Państwo nauczyć się szybko lub odświeżyć swoją znajomość języka obcego, a są Państwo zajęci pracą i obowiązkami życia prywatnego, proponujemy kursy języków obcych z dojazdem lektora do klienta. Znajdą Państwo na nich dokładnie to, czego Państwu potrzeba i w czasie, jakim Państwo dysponują. Jeżeli nie posiadają Państwo odpowiedniego miejsca do nauki, szkoła oferuje zajęcia w multimedialnej sali w siedzibie firmy na terenie Szczecina.
http://mobilelingua.com.pl
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008