Recenzje
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.

Wyszukaj stronę        

Biura rachunkowe

Biuro rachunkowe Poznań cennik

Biuro rachunkowe Poznań cennik
Dla klientów prywatnych i firm potrzebujących porady w sprawie obsługi rachunkowej, kadrowo-płacowej, audycie podatkowym, doradztwie gospodarczym i handlowym ? propozycja Kancelarii Podatkowej w Poznaniu. Prowadzi ją radca podatkowy Ryszard Błaszyk (nr wpisu 00004). Kompetentny zespół ma spore doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw transportowych, produkcyjnych, usługowych, kancelarii prawnych działających na rynku rodzimym i międzynarodowym.
http://www.kancelariarb.com.pl

Usługi księgowe Poznań

Usługi księgowe Poznań
Kilkunastoletnia renoma biura rachunkowego Łabutka & Niedbała z Poznania z Poznania gwarantuje wiarygodność usług w rodzaju rachunkowość i księgowość, a także doradztwo podatkowe. Cechami charakterystycznymi biura DA-TO są fachowe podejście do rozliczeń oraz korzystne ceny usług. Nowi klienci mają gwarantowany kwartalny okres próbny z opłatą obniżoną o połowę. Oferta dedykowana stałym klientom zawiera atrakcyjne rabaty na wykonywane usługi.
http://www.da-to.pl

Biuro rachunkowe Mokotów

Biuro rachunkowe Mokotów
Kancelaria Podatkowa - Biuro Rachunkowe o nazwie ENTER z sukcesami działa od 1993 roku - w Warszawie. Działalność Biura Rachunkowego wyróżnia solidność i duże zaangażowanie. Oferta usług Biura ENTER jest niezwykle wszechstronna. Zawiera nie tylko usługi księgowe, ale także pełny zakres usług kadrowych i płacowych, doradztwo podatkowe, efektywne wsparcie dla biznesu. Biuro ENTER kładzie nacisk na kompetentną obsługę oraz profesjonalizm oferowanych usług. Dodatkowe zalety oferty to obsługa w jęz. angielskim, franc. i ros. oraz dojazd do Klienta po dokumenty.
http://www.rachunkowe.waw.pl

Wzory faktur

Wzory faktur
Na co dzień uzyskiwane jest dziesiątki tysięcy faktur, które są nie tylko podwaliną do przekazania podatków poprzez zus ale zarówno są poświadczeniem kupna. W większości krajów a szczególnie w UE, układ fiskalny bazujący jest na Vacie. Na naszym portalu przedstawiamy wielorakie oprogramowanie, które umożliwiają swobodne zarządzanie fakturami, rachunkami i paragonami. Zademonstrujemy ci prawie wszystkie atrybuty ściśle powiązane z tą uznawaną za szarą specjalizacją. Zamieszczamy różne wzory faktur, porady jak je dobrze wypełniać. Poznasz także oprogramowanie i systemy ułatwiające fakturowanie.
http://program-faktury.com.pl

Biuro rachunkowe Krakow

Biuro rachunkowe Krakow
Pragniesz w krótkim czasie i sprawnie załatwić swoje sprawy? Poszukujesz godnego zaufania biura rachunkowego? Nie potrafisz zdecydować, które będzie profesjonalne? Znając biuro rachunkowe Finanse i Rachunkowość Kraków już nie musisz się zastanawiać! Oferujemy bardzo wiele propozycji i udogodnień, stworzonych z myślą o każdym kliencie.Zajmujemy się usługami księgowymi i kadrowo-płacowymi.
http://biurorachunkowekrakow.biz/UrbiCMS 2008