Recenzje
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        

Prawo

Katalog prawników i księgowych

Katalog prawników i księgowych
W lokalizacji www.obsluga-prawna.datacenter.malopolska.pl działa wartościowy katalog, gdzie zamieszczamy wizytówki firm działających w obrębie prawa i księgowości. Jeśli właśnie szukasz odpowiedniej kancelarii adwokackiej lub biura rachunkowego, to u nas na pewno znajdziesz odpowiednią firmę. Ale to nie wszystko - u nas możesz też przeczytać interesujące artykuły na temat prawa i rachunkowości.
http://www.obsluga-prawna.datacenter.malopolska.pl/

Przystępnie na temat prawa

Przystępnie na temat prawa
Jeżeli szukasz praktycznych porad na temat prawa, na naszej stronie istniejącej pod adresem www.prawo.offset.warszawa.pl na pewno znajdziesz wiele wartościowych informacji. Nasz blog prowadzony jest przez fachowców z branży, którzy poruszają najbardziej popularne kwestie dotyczące spotykających nas problemów natury prawnej. Artykuły pisane są przystępnym i zrozumiałym językiem.
http://www.prawo.offset.warszawa.pl/

Użyteczne porady prawne

Użyteczne porady prawne
Pod adresem www.porady-prawne.pixelpr.pl stworzyliśmy interesujący blog internetowy poruszający różne kwestie dotyczące polskiego prawa. Jest to bardzo ciekawa i użyteczna strona, która pomaga w zrozumieniu wielu aspektów prawnych często spotykających nas na co dzień. Podpowiadamy, gdzie można liczyć na profesjonalną pomoc prawną, a także czy warto korzystać z porad prawnych online.
http://www.porady-prawne.pixelpr.pl/

Podatki bez tajemnic

Podatki bez tajemnic
pitodreki.pl - wszystko, co musisz wiedzieć o podatkach - najnowsze informacje dotyczące podatków PIT, CIT i VAT, najlepsze porady dotyczące zapisów prawa podatkowego. Interpretacje podatkowe, wyroki sądów administracyjnych, jednym zdaniem - wszystko co kojarzy się z szeroko rozumianym pojęciem podatku, te informacje znajdują się tylko na portalu pitodreki.pl. Wszystko na temat rozliczeń PIT na stronie pitodreki.pl - rozliczanie podatku dochodowego, najważniejsze informacje, potrzebna wiedza, krótkie terminy i minimum formalności.
http://pitodreki.pl

Radca prawny Poznań

Radca prawny Poznań
Rafał Walterowicz - Doradztwo Prawne i Podatkowe. Kancelaria świadczy usługi z zakresu doradztwa prawnego i podatkowego zarówno dla właścicieli firm jak i osób fizycznych, nie prowadzących działalności gospodarczej. Zajmujemy się m.in. prawo podatkowe, karne skarbowe, prawo cywilne, handlowe, a także autorskie oraz prawo rodzinne. Rafał Walterowicz jest absolwentem wydziału prawa UAM (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), radcą prawnym, pracował w jednym z działów Izby Skarbowej w Poznaniu. Kancelaria Radcy Prawnego mieści się w Poznaniu: ul. Katowicka 73/5, 61-161 Poznań Tel. kontaktowy: 061 852 93 99
http://www.kancelaria-walterowicz.pl

Aplikanci.livejournal.com

Aplikanci.livejournal.com
Strona zawiera ciekawe informacje ze świata prawa. Jej zawartość spodoba się studentom, aplikantom i pasjonatom prawa, którzy będą mogli dowiedzieć się czegoś nowego, bądź poznać inny punkt widzenia na dany temat. Ponadto można za jej pomocą w łatwy sposób znaleźć interesującą nas pozycję literatury z zakresu prawa. Więcej informacji pod adresem http://aplikanci.livejournal.com/
http://aplikanci.livejournal.com/
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008