Recenzje
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.

Wyszukaj stronę        

Szkolenia i kursy

Szkolenia.Innpuls.pl

Szkolenia.Innpuls.pl
Oferujemy szkolenia techniczne dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. W ofercie naszej firmy znaleźć można kursy z wielu dziedzin życia dopasowane do potrzeb i wymagań klienta. Posiadamy nowoczesne sale szkoleniowe, w których wykwalifikowani trenerzy przedstawią Państwu niezbędną wiedzę o tematyce danego szkolenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.
http://www.szkolenia.innpuls.pl/

PAIZ Konsulting Sp. z o.o.

PAIZ Konsulting Sp. z o.o.
PAIZ to specjaliści, którzy są w stanie pomóc zmienić Twoje podejście do prowadzonego biznesu oraz firmy. Przedsiębiorstwo prowadzi szkolenia, które dotyczą różnych dziedzin działalności. Są to np. szkolenia sprzedażowe, menedżerskie oraz negocjacyjne. Mogą z nich czerpać wiedzę zarówno sami właściciele działalności gospodarczych, jak też handlowcy, doradcy klienta, a także inni pracownicy. W trakcie zajęć wykorzystanych zostaje mnóstwo nowoczesnych rozwiązań, tworzonych przez ekspertów z wielu krajów. Każde szkolenie może być dostosowane do indywidualnego przypadku, a także charakterystyki firmy i branży. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej Polsko-Amerykańskiego Instytutu Zarządzania.
http://www.paiz.com.pl

Szkolenia marketingowe

Szkolenia marketingowe
Chciałbyś zdobyć profesjonalną wiedzę z zakresu szeroko pojętego marketingu? Zapoznaj się z ofertą firmy, która organizuje szkolenia, dzięki którym uzyskać można prestiżowe certyfikaty CIM (The Chartered Institute of Marketing). Więcej informacji na stronie.
http://questus.bloog.pl/

SzkoleniaIT.strikingly.com/

SzkoleniaIT.strikingly.com/
Pracujesz w branży IT, jednak zależy Ci na rozwoju osobistym? Chcesz się rozwijać, ale nie masz wymaganej wiedzy i umiejętności? Odwiedź stronę internetową http://szkoleniait.strikingly.com/ i poznaj najpopularniejsze szkolenia z zakresu IT. Nie czekaj i zadbaj o swoją przyszłość już dziś.
http://szkoleniait.strikingly.com/

Antydefraudator Bielsko-Biała

Antydefraudator Bielsko-Biała
Dołącz do serwisu defraudacje.pl - portal oferujący bezpłatne szkolenia antydefraudacyjne. Naszym głównym zadaniem jest wykrywanie łapówek w środowisku biznesowym - np. zakazanego prawem wręczania dóbr materialnych i kradzieży zarejestrowanych patentów. Walczymy z korupcją tam, gdzie to tylko możliwe. Nasze kursy psują sny złodziei o łatwym wzbogaceniu się oraz pomagają nabyć rzetelną wiedzę do późniejszego opisania przypadków przekroczenia uprawnień na naszych stronach pokrewnych. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że świat łapówkarzy pełen jest zawiłości, które pragniemy zdecydowanie rozwiązywać. Już dziś wyraź swój zdecydowany sprzeciw wobec jakichkolwiek wyłudzeń. Serdecznie zapraszamy!
http://defraudacje.pl
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008