Recenzje
praca magisterska wzory. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę praca magisterska wzory i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
Profesjonalna wycena diamentów. Najlepsza lokata to inwestycja w Profesjonalna wycena diamentów i diamenty - zainwestuj bezpiecznie swoje pieniądze!
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

Kalkulatory Podatkowe

Kalkulatory Podatkowe
Serwis KalkulatoryPodatkowe.pl zawiera zbiór bezpłatnych kalkulatorów tj.: kalkulator odsetek podatkowych i ustawowych, kalkulator płacowy ? wynagrodzenia, kalkulator wyboru formy opodatkowania, kilometrówka, kalkulator ryczałt samochodowy, kalkulatory VAT, kalkulatory bankowe. A także sprawdzanie NIP, PESEL, REGON. Serwis zawiera porady ekspertów, przepisy prawne, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki.
http://www.kalkulatorypodatkowe.pl

Podatek Dochodowy

Podatek Dochodowy
Darmowy serwis tematyczny PodatekDochodowy.pl omawia zagadnienia z zakresu podatku dochodowego. Poszczególne działy serwisu to: aktualności, rozliczenia podatkowe, koszty podatkowe, samochód w firmie, reprezentacja i reklama, podróże służbowe, leasing, różnice kursowe, środki trwałe, opodatkowanie umów oraz wartości niematerialne. Zawiera przepisy prawne, komentarze, porady, przykłady, druki.
http://www.podatekdochodowy.pl

Podatek VAT

Podatek VAT
Bezpłatny wortal PodatekVat.pl szeroko omawia zagadnienia z zakresu podatku od towarów i usług. Poszczególne działy to: aktualności, obrót krajowy, obrót z zagranicą, fakturowanie, stawki VAT, kasy rejestrujące, samochód w firmie, podatek akcyzowy. Serwis zawiera porady specjalistów, przepisy prawne, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe.
http://www.podatekvat.pl

Poradnik Podatkowy

Poradnik Podatkowy
Darmowy wortal PoradnikPodatkowy.pl zawiera najważniejsze zagadnienia z zakresu podatków. W szczególności uwzględnione są tematy związane z podatkiem od nieruchomości, podatkiem od czynności cywilnoprawnych, podatkiem od spadków i darowizn oraz podatkiem rolnym i leśnym. A także opłaty i ubezpieczenia. Serwis zawiera porady specjalistów, przepisy prawne, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe.
http://www.poradnikpodatkowy.pl

Umowy o Pracę

Umowy o Pracę
Dostępny bez opłat serwis tematyczny poświęcony tematyce umów o pracę. Najważniejsze zagadnienia dotyczą zawierania umów o pracę, przebiegu zatrudnienia, rozliczania czasu pracy oraz rozwiązania umowy o pracę. Zawiera najważniejsze informacje aktualizowane na bieżąco, porady ekspertów, przepisy prawne oraz wzory druków.
http://www.umowyoprace.pl

dotacje unijne dla małych firm

dotacje unijne dla małych firm
Niekiedy przychodzi chwila kiedy mamy dosyć swej dotychczasowej pracy. Odczuwamy, że już nie sprawia nam satysfakcji, iż nie doprowadza do naszego dalszego rozwoju. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest założenie swojej firmy. Aczkolwiek co, jak nie mamy na to funduszy? Możemy skorzystać z dotacji. Żeby móc się o nie starać niezbędny jest niezwykły pomysł, i odpowiednio napisany biznesplan.
http://dotacje.tkUrbiCMS 2008