Recenzje
http://www.piszemyprace.eu/o-firmie.html. http://www.piszemyprace.eu/o-firmie.html
Profesjonalne czyszczenie fasad szklanych i elewacji. Profesjonalne czyszczenie fasad szklanych i elewacji
Mycie i czyszczenie solarów. Mycie i czyszczenie solarów

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

Negocjacje

Negocjacje
Szkoła negocjatorów to projekt szkoleń z dziedziny umiejętności biznesowych. Negocjacje mają na celu osiągnięcie porozumienia pomiędzy stronami, z których przynajmniej jedna inaczej wyobraża sobie kształt tego porozumienia. Proces negocjacyjny jest naturalnym i bardzo częstym elementem kontraktów biznesowych, dlatego od wielu lat umiejętność negocjacji jest pożądana na rynku pracy i przydaje się również w codziennym życiu. Zapraszamy na szkolenia z negocjacji w biznesie, a także na nasze inne kursy np. coaching.
http://www.szkolanegocjatorow.com.pl

HACCP DJB Doradztwo Marcin Chorąży

HACCP DJB Doradztwo Marcin Chorąży
System HACCP jest systemem prewencyjnym, który polega na identyfikacji potencjalnych zagrożeń na które narażona jest żywność. Umożliwia monitorowanie prawidłowego przebiegu produkcji i nakłada na producentów odpowiedzialność za bezpieczeństwo wytwarzanej żywności. Jeżeli chciałbyś wdrożyć System HACCP, ale nie wiesz jak i potrzebujesz pomocy kogoś doświadczonego, skorzystaj z oferty firmy DJB Doradztwo, posiadamy konsultantów w całym kraju i jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów z najdalszych zakątków Polski.
http://www.djb-doradztwo.pl

Trener i Coach o biznesie

Trener i Coach o biznesie
Celem niniejszej strony jest wskazanie uśpionego potencjału w obszarze rozwoju biznesu. Nieograniczone możliwości rozwoju, w każdym zakresie, a w szczególności w biznesowym wymagają zebrania wiedzy w jednym miejscu. Często, nie mając odpowiedniej wiadomości ludzie szukają po omacku. Na tej stronie są prezentowane wieści oparte o moje własne przeżycia. Bardzo często korzystam również z doświadczeń innych osób. W szczególności coachów i przedsiębiorców. Opieram się na rzeczywistych zdarzeniach, które miały miejsce w polskiej rzeczywistości.
http://maciejkozubik.pl

Zarabianie z Kyani

Zarabianie z Kyani
Zarobić online można na kilka sposobów. Możesz założyć sklep internetowy i oferować towary. Można być specjalistą od usług dla podmiotów robiących biznes w online, lub możesz wejść do firmy marketingu sieciowego.
http://kyani.info.pl

Pomysł na biznes

Pomysł na biznes
Współpraca z Kyani to prawdziwa nauka ebiznesu. Dlaczego? Firma Kyani dysponuje wiedzą marketingową na światowym poziomie. Firma jest zdeterminowana aby mieć dużą sprzedaż i więcej zarabiać. W tym celu oddaje swoim partnerom biznesowym unikalne narzędzia, wiedzę, która sprawi że odniesiesz sukces w biznesie i w życiu.
http://kyani.og.pl

Domy energooszczędne

Domy energooszczędne
Firma Domani prowadzi skrupulatne doradztwo finansowe, które pozwoli zorientować się w ogromnej liczbie produktów finansowych. Biuro Domani mieści się w centrum Warszawy. Dziś nasi doradcy kredytowi warszawa specjalizują się w świadczeniu następujących usług: pierwszorzędne doradztwo kredytowe warszawa, bezpieczne domy energooszczędne. W ramach naszych kompetencji leży także budowa domów szkieletowych. Doradca kredytowy warszawa z firmy Domani jest doświadczonym specjalistą.
http://www.domani-kredyty.plUrbiCMS 2008