Recenzje
https://edumarketing.pl. https://edumarketing.pl
https://jezyk-angielski-online.pl. https://jezyk-angielski-online.pl
https://mebleproducenci.pl. https://mebleproducenci.pl

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

Leasing samochodowy- Take Leasing

Leasing samochodowy- Take Leasing
W Take leasing trudnimy się znajdowaniem najlepszych warunków leasingu i przystępnych form finansowania inwestycji korporacyjnych. Przedmiotem mojej codziennej działalności są negocjacje z firmami leasingowymi oraz bankami, które obejmują m.in. leasing finansowy, operacyjny czy samochodowy. Grono fachowców już w wiele godzin od zapytania przesyła pierwsze oferty- funkcjonujemy szybko, solidnie i z największym pożytkiem dla klientów. Zapraszamy na www.takeleasing.pl.
http://www.takeleasing.pl

Bezpieczne Inwestycje

Bezpieczne Inwestycje
Zdecydowanie się na inwestycje ziemskie gwarantują ci zysk, ale również pochłania sporo czasu. Samo znalezienie odpowiedniej działki jest nie łatwe. Do wyboru są różne typy ziem: działki budowlane, działki rolne. Skąd wiedzieć która inwestycja w ziemię będzie najwłaściwsza? Najprościej jest zwrócić się z tym do fachowców. Rodzinne Inwestycje to firma która posiada sporo lat doświadczenia w doradztwie inwestycyjnym.
http://rodzinneinwestycje.pl

Mediacje gospodarcze

Mediacje gospodarcze
Mediator to osoba, która pośredniczy w negocjacjach pomiędzy dwoma stronami konfliktu. Dzięki wykorzystaniu usług mediatora sądowego możliwe jest uzyskanie ugody bez długotrwałego procesu i związanych z nim kosztów.
http://rudzinscymediator.pl

Weryfikacja chińskich firm

Weryfikacja chińskich firm
Dzięki serwisowi chinskiraport.pl można fabrykę z Chin sprawdzić. Jest to pierwszy etap rozpoczęcia importu. Sprawdzić możemy kiedy chińska firma powstała, czy firma w Chinach to fabryka czy pośrednik? Czy firma chińska posiada wszystkie wymagane certyfikaty CE, ISO oraz chińską licencję eksportową? Powinno się pamiętać, że import z Azji bazuję na zasadach T/T dlatego pewność, że firma w Chinach istnieje jest najważniejsza dla bezpiecznego importu z Chin. Nasze oddziały w Chinach przygotowują raport handlowy - nt. chińskiej fabryki. Zajmuje to tylko 72 godziny.zachęcamy do kontaktu pod nami pod numerem +48 532619322 lub e-mail: kontakt@chinskiraport.pl
http://www.chinskiraport.pl

Tajemniczy Klient, Szkolenia

Tajemniczy Klient, Szkolenia
Nowa Jakość - jako firma szkoleniowa, szacowana jako Merytoryczny Lider rynku szkoleń biznesowych wnosimy do współpracy z naszymi Kontrahentami wiedzę z zakresu zasad i metod zawodowej obsługi Klienta tudzież sprzedaży. Wiedza ta jest efektem naszych doświadczeń, przemyśleń i badań rynkowych. Większe możliwości - dzięki wielozakresowym doświadczeniom naszego teamu możemy powiązać usługi, np. Audytu Mystery Shopper i usługi Audytu Produktowego. Usługa <a href="url=http://www.stainer-consulting.com/uslugi/mystery_shopper/index.html " title="Tajemniczy Klient">Tajemniczy Klient</a> posiada 3 etapy weryfikacji wyników, prowadzimy cykliczne szkolenia dla audytorów - Sprawdź naszą ofertę!
http://www.stainer-consulting.comUrbiCMS 2008