Recenzje
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
http://www.zywalewski.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajdą Państwo pod adresem: http://www.zywalewski.pl/ .
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w licencjacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

Kredyt Wrocław

Kredyt Wrocław
Pośrednictwo finansowe proponuje swoje usługi dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych w obrębie finansów firmowych jak i osobistych. Z nami w nieskomplikowany sposób poznasz propozycje wszystkich instytucji finansowych. Oferujemy partnerską atmosferę współpracy i oczywiste przedstawienie wszystkich ofert. Za nasze usługi nie pobieramy żadnych opłat od klientów.
http://www.rcfsc.pl

Szkolenia przywództwo

Szkolenia przywództwo
Szkolenia oferowane przez Instytut Projektów Personalnych to znakomite rozwiązania dla firm nie tylko z branży farmaceutycznej, które chcą inwestować w swoich pracowników, a tym samym w rozwój firmy. Bez względu czy Instytut Projektów Personalnych planuje szkolenie z negocjacji handlowych, przywództwa czy też zarządzania zespołem, uprzedzone jest ono wnikliwą analizą specyfiki danej firmy.
http://www.ipp.net.pl

Szkolenia zarządzanie projektami

Szkolenia zarządzanie projektami
OPEN HORIZON przeprowadza bardzo dobrej jakości szkolenia. Tyczą się takich kwestii jak zarządzanie projektami, optymalizacje procesów biznesowych czy też Lean Six Sigma. Każde szkolenie przeprowadzane jest przez znakomitych ekspertów.
http://www.openhorizon.com.pl

Druki Gofin - aktywne formularze

Druki Gofin - aktywne formularze
Druki.Gofin.pl to profesjonalny serwis tematyczny zawierający bezpłatny dostęp do ponad 500 wzorów druków i formularzy z możliwością wypełnienia, wydrukowania i zapisania. Wzory druków i umów podzielone są tematycznie na: podatki dochodowe, podatek VAT, podatek akcyzowy, inne podatki, ordynacja podatkowa, zgłoszenie identyfikacyjne (NIP), rachunkowość, prawo pracy, zasiłki i świadczenia, składki ZUS, spółki i KRS, BHP, Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej, wpisy do ksiąg wieczystych, pomoc bubilczna i de minimis.
http://www.druki.gofin.pl

Vademecum Kadrowego

Vademecum Kadrowego
Bezpłatny serwis VademecumKadrowego.pl opisuje tematy opracowane z myślą o początkujących pracownikach kadrowo-płacowych oraz zagadnienia ujęte w sposób kompleksowy m.in.: składki ZUS, wynagrodzenia, zasiłki, urlopy.
http://www.VademecumKadrowego.pl

Vademecum BHP

Vademecum BHP
Dostępny bez opłat serwis VademecumBHP.pl opisuje podstawowe prawa i obowiązki pracodawcy i pracowników w zakresie bhp oraz odpowiedzialności za bhp w firmie. Poszczególne działy serwisu to: prawa i obowiązki w zakresie bhp, szkolenia bhp, wypadki i choroby zawodowe oraz badania lekarskie. Serwis zawiera porady specjalistów, przepisy bhp, przykłady i wzory druków.
http://www.VademecumBHP.plUrbiCMS 2008