Recenzje
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Korepetycje. Proponujemy Korepetycje z języka polskiego w Katowicach.
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !

Wyszukaj stronę        

Tłumaczenia techniczne

Włoski - tłumaczenia techniczne

Włoski - tłumaczenia techniczne
Henryk Machnik – katowicki tłumacz techniczny, wpisany do rejestru tłumaczy NOT, od ponad dwudziestu lat wykonuje profesjonalne tłumaczenia techniczne w języku włoskim dla firm. Specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych podczas negocjacji handlowych oraz w czasie szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Dotychczas żaden z kilkuset klientów, z którymi miał on przyjemność pracować, nie zgłosił najmniejszych zastrzeżeń do poziomu wykonanych tłumaczeń. Wystawia faktury VAT.
http://www.polacco.traduzioni.pl

Tłumaczenia angielski

Tłumaczenia angielski
Rekomendowany serwis przedstawia warszawskie biuro tłumaczeniowe. Wśród usług odnajdziemy tłumaczenia stron www w niemal 40 językach. Tłumaczenia na język angielski szczegółowo omówione zostały na naszej witrynie www.
http://www.londoner.com.pl/

Tłumacz niemieckiego Poznań

Tłumacz niemieckiego Poznań
Najwyższej jakości tłumaczenia oferuje w Poznaniu Anna Naskręt ? tłumacz przysięgły języka niemieckiego. W celu zagwarantowania klientom (prywatnym i firmom) najwyższej jakości przekładu, tłumaczenia specjalistyczne pisane są w porozumieniu ze specjalistami z danego obszaru, a pod względem naturalności brzmienia poddawane korekcie przez native speakera. Jednostką rozliczeniową jest w w tekście zwykłym strona 1800 znaków, a w przysięgłym ? 1125 znaków.
http://www.intergerman.pl

Alpha Group

Alpha Group
Nasza firma świadczy usługi tłumaczeń pisemnych oraz dodatkowo ustnych od kilku lat. Poprzez ten okres nabraliśmy odpowiedniego doświadczenia , a oprócz tego zdobyliśmy wielu zaufanych kontrahentów. O ile szukasz odpowiedniego biura tłumaczeń w okolicach Warszawy serdecznie zapraszamy do odwiedzenia mojej strony internetowej WWW. Przyprowadziłeś samochód zza granicy i potrzebujesz szybko przetłumaczyć dokumenty? Odebrałeś list z urzędu zza granicy i nie potrafisz rozczytać o co chodzi? Zgłoś się do naszego biura tłumaczeń, gdzie uzyskasz specjalistyczne tłumaczenie dokumentu lub ustne za rozsądną cenę.
http://www.biuro-tlumaczen.tv/

Biuro Tłumaczeń

Biuro Tłumaczeń
Grupa Alpha, to biuro ze sporym doświadczeniem,a także najlepszą kadra pracowników. Proponujemy usługi tłumaczeń pisemnych oraz z języków rzadkich. Działamy na rynku od paru lat, dzięki temu szczegółowo znamy potrzeby naszych usługobiorców i próbujemy dostosować pod Państwa oczekiwania. Jeśli potrzebujesz przetłumaczyć dokumenty pisemne, albo uwierzytelnione biuro Alpha chętnie udzieli Ci niezbędnej pomocy. Usługi świadczymy w całym kraju i możemy się pochwalić sporą znajomością języków obcych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://tlumaczenia-alpha.pl/

stojaki reklamowe wrocław

stojaki reklamowe wrocław
Firma Grafer istnieje od 2006 roku. Trudni się produkowaniem, usługami, kooperacją w działaniach związanych z branżą meblarską, reklamową oraz dodatkowo przemysłem. W spersonalizowanej spisie produktów/usług firma ma ekspozytory , a dodatkowo cięcie i grawerowanie przy użyciu lasera. Innowacyjny osprzęt umożliwia zrealizowanie wszelkich prac w fantastycznie precyzyjny sposób, który zachwyci wręcz najbardziej wymagających nabywców. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do sprawdzenia różnorodnych świadczeń proponowanych poprzez korporację Grafer.
http://grafer.pl
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008