Recenzje
http://chatterboty.pl. Strona poświęcona chatterbotom, wejdź i zobacz:http://chatterboty.pl , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia, rozmowa z chatterbotem.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pisaniu prac - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.

Wyszukaj stronę        

Praca

Agencja pracy tymczasowej

Agencja pracy tymczasowej
Jest sprawą oczywistą, że w okresie spowolnienia w rozwoju gospodarki i wynikającego stąd ogromnego braku pracy, odnalezienie ciekawej pracy jest bardzo skomplikowane i z potrzeby formy zatrudnienia ulegają rotacjom. Trudno zatrudnić się na tak zwany etat, gdyż sporo korporacji i tak jest zmuszonych do redukcji ilości zatrudnionych. Coraz częściej musimy zatem korzystać z formy, którą jest praca dodatkowa. Tę łatwo jest znaleźć za pośrednictwem agencji zajmujących się wynajmem pracowników. Dako Job Center to tak tego sposobie agencja pracy tymczasowej.
http://dako-jobcenter.eu

Legalna praca w Niemczech

Legalna praca w Niemczech
Nasza firma specjalizuje się delegowaniu polskich opiekunek i opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech. Z nami znajdziesz legalne zatrudnienie! Zapewniamy umowę o pracę, odprowadzanie składek ZUS, Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego oraz atrakcyjne zarobki. Ponadto gwarantujemy zakwaterowanie i wyżywienie na okres zatrudnienia oraz transport do pracy i z powrotem. Zapraszamy do współpracy! Posiadamy wiedzę, kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie we współpracy z niemieckimi kontrahentami.
http://novumcarrer.pl

Jak napisać

Jak napisać
Internetowy, darmowy poradnik dotyczący pisania różnych pism, tekstów użytkowych, przemówień itp. Znajdziesz tutaj wskazówki jak należy je pisać, jaki układ zastosować, jakich błędów się wystrzegać, na co zwracać szczególną uwagę, a także wzory i przykłady gotowych tekstów. Są one pogrupowane w działy tematyczne (m.in. praca, studia, szkoła, korespondencja, życie społeczne, media), jak również uporządkowane alfabetycznie, co upraszcza proces ich znajdowania. Można również skorzystać z wyszukiwarki. Dostęp online, w pełni bezpłatny.
http://www.jaknapisac.com

Firma - E-biznes - Kariera

Firma - E-biznes - Kariera
Strona przeznaczona dla osób rozpoczynających własny biznes lub karierę zawodową. Znajdziesz tutaj między innymi: informacje o tym jak jak napisać biznesplan, czym jest strategia firmy, a także zarządzanie w czasie kryzysu w organizacji i dlaczego warto zainteresować się programami partnerskimi, jakie występują ich rodzaje i w jaki sposób można na nich zarobić. Druga część tematyczna dotyczy tego gdzie szukać pracy, jak napisać list motywacyjny i CV, w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a więc dotyczy Twojej ścieżki kariery i tego jak możesz ją rozwinąć.
http://www.pracaibiznes.com

Jak szukać pracy

Jak szukać pracy
Strona dedykowana osobom rozpoczynającym karierę zawodową. Teksty na niej zgromadzone, zostały uporządkowane w trzy działy: Curriculum vitae (CV), list motywacyjny i rozmowa kwalifikacyjna. Pierwszy z nich dotyczy tego w jaki sposób napisać poprawnie Curriculum vitae. W drugim dziale omówiono konstrukcję listu motywacyjnego. Trzeci dział dotyczy rozmowy kwalifikacyjnej.
http://www.cvilistmotywacyjny.comUrbiCMS 2008