Recenzje
https://salonkultury.pl. https://salonkultury.pl (619)
https://www.slonecznaakademia.pl. https://www.slonecznaakademia.pl (826)
https://spczarna.pl. https://spczarna.pl (433)

Wyszukaj stronę        

Praca

Prawa Pracownika

Prawa Pracownika
Na blogu e-prawapracownika.pl zostały przedstawione zagadnienia dotyczące praw i obowiązków pracownika i pracodawcy. Znajdziesz wzory wniosków i dokumentów przydatne w pracy kadrowego. Na przykładach sposób obliczenia ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy, potrącenia z wynagrodzenia, obliczenie wynagrodzenia netto.
http://www.e-prawapracownika.pl

Praca przez agencję

Praca przez agencję
Pracuj, gdzie chcesz! W kraju lub za granicą! Znajdziemy dostosowaną do twoich potrzeb ofertę pracy w kraju lub za granicą. Zacznij zarabiać dobre pieniądze i ciesz się ze swojej pracy. Jesteś studentem i szukasz pracy tymczasowej lub wakacyjnej? Zapraszamy do naszych oddziałów!
http://ksservice.pl

JOO list - Najnowsze oferty pracy

JOO list - Najnowsze oferty pracy
Praca, oferty pracy, dostępnych ofert, joolist, praca, szukam, dam, oferty pracy, szybko, dać, sprawdzone, UE, unia europejska, vypomoc do záhrady, kuchyne, skladu ,reštaurácie, obchodu, servisu, domacnosti, kancelárie.
http://joolist.pl

Centrumpracy24.my-free.website

Centrumpracy24.my-free.website
Chcesz podjąć legalną pracę przy opiece nad starszymi ludźmi? Wejdź na niniejszą stronę i skontaktuj się z Centrum Pracy 24. Jest to firma, która załatwi za Ciebie wszelkie formalności. Zapraszamy serdecznie!
http://centrumpracy24.my-free.website/

Praca w Warszawie

Praca w Warszawie
Różnorodne oferty pracy znaleźć można w Internecie. Może to być praca z francuskim, praca w IT oraz praca po studiach. A także na terenie wielu miejscowości: praca w Krakowie, który jest najpiękniejszym historycznym miastem oraz miastem wielu szkół. Praca w Warszawie, stolicy Województwa Mazowieckiego oraz Polski. Można szukać zatrudnienia w wielu miastach i województwach. Jeżeli ciekawi was praca na Śląsku, a głównie praca w Katowicach to warto szukać w ogłoszeniach prasowych oraz w biurach pośrednictwa pracy na danym terenie. Do dyspozycji zainteresowanych w poszczególnych miastach jest każda praca. Wrocław ma głównie pracę dla absolwentów wielu szkół znajdujących się w tym mieście.
http://www.linguajob.pl

Werker

Werker
Werker to biuro pośrednictwa pracy z Wrocławia. Przedstawiamy oferty pracy dla kierowców aut i specjalistów z zawodów, jak np. kelner, monter albo magazynier. Współpracujemy z doświadczonymi przedsiębiorstwami z krajów UE. Dzięki naszym propozycjom znajdziesz bezpieczną, legalną i dobrze płatną pracę na terytorium Niemiec lub Anglii. Zapraszamy na naszą stronę internetową, żeby przejrzeć świeże oferty zatrudnienia. Nie musisz bać się swojego braku znajomości języka angielskiego albo braku doświadczenia – dla każdego odnajdzie się właściwa oferta. Zapewniamy też opiekę polskojęzycznego eksperta. Odnajdź z nami własną wymarzoną pracę!
http://werker.pl/UrbiCMS 2008